Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Additional Info Cancelled

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Koncert Budki Suflera, który miał odbyć się 5. kwietnia 2020r. zostaje odwołany z powodu śmieci Romualda Lipko, lidera zespołu.

O śmierci poinformował zespół. Na FB czytamy:
„Dnia 6 lutego koło północy, po przegranej walce z nowotworem, odszedł Romuald Lipko, jeden z najwybitniejszych kompozytorów polskiej muzyki rozrywkowej końca XX i początku XXI w., współtwórca i kreator zespołu Budka Suflera, autor wielu wielkich polskich przebojów.

Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiają Rodzina i przyjaciele z zespołu Budka Suflera.”

Bilety podlegają zwrotom w punktach sprzedaży.

——-

Gorąco zapraszamy Was na koncert Budka Suflera w ramach trasy „Za Ostatni Grosz 2020”, który odbędzie się już 5 kwietnia!

Trasa koncertowa „Za Ostatni Grosz 2020” to nie tylko tytuł płyty i utworu, to także jeden z ważniejszych symboli polskiej popkultury końca dwudziestego wieku. Muzyka Lipki, teksty Mogielnickiego i Dutkiewicza oraz opracowanie i wykonanie Budki Suflera namalowały artystyczny, piękny i prawdziwy obraz tamtych lat.
Te piosenki oraz talent i wrażliwość ówczesnego wokalisty, nieżyjącego już Romualda Czystawa, utkwiły głęboko w sercach publiczności i członków Budki Suflera.
W tym roku przypada dziesiąta rocznica śmierci tego wyjątkowego artysty. Koncerty, to również podziękowanie i podziw dla jego muzycznej postaci. Piosenki z płyty „ Za Ostatni Grosz”, oraz „Ona Przyszła Prosto z chmur” zostaną zagrane w oryginalnych aranżacjach. Oczywiście na koncertach nie zabraknie tak wielkich przebojów jak „Bal wszystkich Świętych”, „Takie Tango”, „ Piąty Bieg”, „Twoje radio”, „Sen o dolinie”.

Do zobaczenia pod sceną!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue