Date & time Venue Main Stage - Progresja Organizer DM Agency Additional Info New Date Ticket distribution
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

Jesteśmy zmuszeni wydłużyć czas oczekiwania na koncerty premierowe bryskiej & LUNY. Przyczyną zmian jest kwarantanna nałożona na jedną z osób w zespole. Bilety zachowują swoją ważność, widzimy się w tych samych miejscach, ale w nowych terminach:

24 lutego, Kraków, klub Hol
27 lutego, Wrocław, Centrum Koncertowe A2,
10 marca, Warszawa, klub Progresja
oraz dodatkowo w Poznaniu 26 lutego w klubie Blue Note.

Przepraszamy za niedogodności. Do zobaczenia w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Poznaniu!

———

bryska & Luna na wspólnych koncertach!
Artystki wystąpią w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu w listopadzie.

Dwa muzyczne odkrycia roku. Dwa kobiece żywioły. Dwa nurty muzyczne. Jedna wspólna trasa koncertowa, czyli bryska & Luna! Artystki wystąpią na żywo już 18 listopada w Warszawie, 19 listopada we Wrocławiu oraz 20 listopada w Krakowie. Premierowo zaprezentują utwory ze zbliżających się wydawnictw.
20-letnia bryska ma za sobą bardzo pracowity okres, w ciągu 4 miesięcy zdążyła zaprezentować słuchaczom 10 utworów, z których każdy zaskakuje, intryguje i pozostaje w głowie. Poza przebojowością, jej twórczość można określić też jako ‘ważną’ – chwytliwe melodie często dotykają problemów młodych ludzi, które muzyka pop zdaje się zwykle omijać. Podczas gdy piosenki panika, drama czy naiwna zyskują coraz większe grono fanów, to aktualnie na antenach największych polskich rozgłośni radiowych można usłyszeć najnowszy singiel bryski lato (pocałuj mnie). 12 listopada ukaże się debiutancki mini-LP jestem bryska, który od razu po premierze trafił na szczyt listy TOP100 najlepiej sprzedających się winyli w Empik.com.
Luna to artystka sceny alternatywnej. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie, została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na nowojorskim Time Square. Od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Tylko w ostatnim czasie zaśpiewała na scenie alternatywnej Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy podczas gali Tik Tok Rising Star. Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem Luna. Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym, elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach Zgaś, Mniej, Wirtualne Przedmieście czy Zabierz mnie. Najnowszy singiel Luny Melt away zapowiada anglojęzyczny minialbum, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Mieszanka popu i alternatywy od bryski & Luny już niedługo w:
18 listopada – bryska & Luna – Warszawa, Progresja
19 listopada – bryska & Luna – Wrocław, A2
20 listopada – bryska & Luna – Kraków, Hol

Organizator: DM Agency
Współorganizatorzy: Progresja, A2, Hol

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue