Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 99-120 Organizer Knock Out Productions Lineup 18:00 - drzwi
19:30 - Airforce
20:45 - British Lion
Ticket distribution
goout.pl
knockoutmusicstore.pl
knockoutprod.net
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

British Lion w Warszawie: Znamy nowy termin koncertu.

Wiemy, że długo czekaliście na tę informację! British Lion powróci do Polski w lipcu 2022 roku.

Steve Harris, czyli basista i założyciel brytyjskiej legendy Iron Maiden, wystąpi w Polsce ze swoim drugim zespołem – British Lion! Przesunięty koncert muzyka i jego grupy odbędzie się 23 lipca przyszłego roku w warszawskim klubie Progresja.

Wszystkie zakupione bilety na koncert będą ważne w nowym terminie wydarzenia. Zwroty i wymiana wejściówek są nadal możliwe w miejscu ich zakupu.

Bilety na koncert są ponownie dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

BRITISH LION (Wielka Brytania) heavy metal

Dla Steve’a Harrisa odskocznią od wielkich stadionów i ogromnych hal, w których gra z Iron Maiden, oprócz futbolowej pasji od 2012 roku jest heavymetalowy zespół British Lion. Towarzyszą mu w tym przedsięwzięciu niezmiennie bębniarz Simon Dawson, gitarzyści Grahame Leslie i David Hawkins i wokalista Richard Taylor.

Brytyjski Lew podobnie do Żelaznej Dziewicy ryczy na klasycznie heavymetalową nutę, której brzmieniowy kształt jest dziełem Steve’a. W 2012 roku ukazał się imienny, debiutancki materiał, który grupa promowała również w Polsce. Harris zachowywał się podczas klubowej trasy, jakby dopiero co zaczął karierę, a nie był jedną z największych legend heavy metalu. Spotykał się z fanami, strzelał sobie z nimi fotki, podpisywał gadżety.

Potem czas Steve’a zajmowała przede wszystkim praca z Iron Maiden w studiu i na trasach koncertowych, ale w wolnych chwilach powstawał materiał na drugą płytę “The Burning” (2020) zapowiadaną przez single “Spit Fire” i “Lightning”.

https://britishlionuk.com/
https://www.facebook.com/BritishLionUK/
https://www.youtube.com/watch?v=E_b8cO7Fi80

AIRFORCE (Wielka Brytania) heavy metal

https://www.facebook.com/chop.airforce/
https://www.instagram.com/airforcebanduk/

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue