Date & time Venue EXPO XXI, Warszawa Venue address Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa, Polska Organizer Follow The Step Lineup 19:00 - drzwi
21:00 - koncert
Ticket distribution
eventim.pl
followthestep.com
goingapp.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

‼️ ZMIANA TERMINU KONCERTU ‼️
Z przykrością informujemy, że koncert BICEP LIVE, który miał odbyć się 9 lutego w warszawskiej Progresji, został przeniesiony. Nowa data to 3 listopada 2022 roku, a miejsce to EXPO XXI w Warszawie. Głównym powodem jest decyzja samego artysty, który w środę miał wystąpić w ramach swojej trasy koncertowej. Z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem trasa ta nie doszła do skutku w Niemczech, a co za tym idzie, nie może być zrealizowana w Polsce. Do ostatniego momentu wraz z zespołem szukaliśmy wszelkich możliwości, aby koncert mógł się odbyć zgodnie z planem, ale niestety nie mieliśmy na to wpływu. Wraz z przenosinami do większego miejsca włączamy dodatkową pulę biletów. Przepraszamy za tę sytuację.
Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność na nową datę. W celu ewentualnego zwrotu prosimy i kontakt z odpowiednią bileterią.

———-

Elektroniczna marka i uwielbiany duet, Bicep, wraca do Polski już zimą 2022!
Pochodzący z Belfastu, a obecnie rezydujący w Londynie autorzy kultowych już numerów jak „Glue” czy „Aura” już za kilka miesięcy odwiedzą Warszawę, żeby z okazji najnowszego wydawnictwa, dać wyjątkowy występ w formule live w klubie Progresja.

Jesienią 2020 roku duet zapowiedział swój drugi album studyjny „Isles”. Na rynek trafił w styczniu następnego roku, stając się hitem w Wielkiej Brytanii, dochodząc do 2 miejsca na liście. Pochodzącemu z płyty singlowi „Apricots” towarzyszył również teledysk, który wyreżyserował nagrodzony przez BAFTA Mark Jenkin. Utwór trafił na różne listy przebojów, robiąc prawdziwą furorę.
Na warszawskim koncercie w Progresji z pewnością można oczekiwać największych parkietowych hitów Bicep. Przy takich dźwiękach czeka nas magiczna noc!

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue