Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets -119- Organizer Follow The Step Lineup 19:00 - drzwi
20:00-21:00 - Resident
21:10 - Ben Bohmer
24:00 - afterparty
Additional Info New Date Ticket distribution
followthestep.com
goingapp.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Właśnie się dowiedzieliśmy, że Ben Böhmer z powodów zdrowotnych nie będzie mógł jutro wystąpić w warszawskiej Progresji. Tak samo jak i Wy oczekiwaliśmy jutrzejszego koncertu. Na szczęście udało się szybko znaleźć nową datę: 7 maja 2022 roku. Osoby, które będą chciały zwrócić swój bilet, proszone są o kontakt z odpowiednią bileterią.

Komunikat artysty:

Prague & Warsaw
I’m so sorry to have to do this. But overnight I started feeling un-well with flu like symptoms.
My priority is to keep fans and members of my crew safe at all times. As a result I have decided to postpone my shows tonight and tomorrow.
It breaks my heart to have to do this after years of cancellations.
Tonight’s Prague show has been moved to: 06.05.22
Warsaw has been moved to: 07.05.22
If you are unable to attend either new date please message the promoter or ticket provider for a refund.

Ben x

———

Niemiecki wirtuoz Ben Böhmer ogłasza swój powrót do Warszawy, z monumentalnym liveshow w miejscu wydarzenia!

Wyrobiwszy sobie nazwisko jako wielostronny, cudowny talent, wejście Bena Böhmer na scenę muzyki elektronicznej było skazane na sukces. Nieustannie zdobywając szczyty list przebojów dzięki wyjątkowym hitom, takim jak “After Earth”, “Promise You” i remix “Father Ocean”, jeden z filarów wytwórni Anjunadeep w pełni ugruntował swoją pozycję. Z kolei wydanym w 2019 roku niesamowitym debiutanckim albumem “Breathing” Ben zdobył serca fanów na całym świecie.

Od tego czasu Böhmer zaczął rosnąć w siłę, a jego porywający livestream dla Cercle zwieńczył serię znakomitych wydawnictw w Anjunadeep i Future Classic. Jesteśmy podekscytowani, że jego wysoce spersonalizowany, unikalny i improwizowany występ na żywo w Warszawie uświetni wydanie jego drugiego albumu “Begin Again”.

Jako support wystąpi Rezident.

Ben Böhmer live above Cappadocia in Turkey for Cercle
youtu.be/RvRhUHTV_8k

W trakcie wydarzenia zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventu organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.
Regulamin/FAQ/Zgody: https://followthestep.com/

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue