Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Tickets 125- Tickets Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Charm Music Polska z przykrością informuje, iż z powodów zdrowotnych wokalisty zespołu Beirut, wszystkie koncerty zaplanowane na 2019, w tym oba październikowe koncerty w klubie Progresja – 17 i 18 października 2019 – zostają odwołane.

W celu uzyskania dodatkowych informacji bądź wystąpienia o zwrot, prosimy o bezpośredni kontakt z bileterią, za pośrednictwem której kupili Państwo bilety.

Jednocześnie zapewniamy wszystkich fanów, że wraz z managmentem Artysty pracujemy nad potwierdzeniem nowych terminów koncertów. Więcej szczegółów wkrótce !

————

Beirut na drugim koncercie w Polsce!
Nie ma wątpliwości, że projekt Beirut od wielu lat zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach polskich fanów. Zespół wystąpi w warszawskiej Progresji dwa razy!
Dodatkowy koncert odbędzie się 18 października – dzień po pierwszym zaplanowanym występie, cieszącym się ogromnym zainteresowaniem polskiej publiczności.

Zach Condon, twórca zespołu Beirut, w lutym wydał swój piąty album studyjny Gallipoli. Z tej okazji koncertuje po całym świecie, uwzględniając na swojej trasie także dwa koncerty w Polsce! Bilety na drugi koncert już sprzedaży!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue