Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 109-130 Organizer Knock Out Productions Lineup 18:30 - drzwi
19:30 - start
Ticket distribution
goout.pl
knockoutmusicstore.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Beast In Black na dwóch koncertach w Polsce podczas “Dark Connection Tour 2023”

Zespół wystąpi w krakowskim klubie Studio oraz w warszawskiej Progresji!
Album, na którym znalazły się m.in. hity takie jak: „Moonlight Rendezvous”, „Broken Survivors”, czy „One Night In Tokio” ukazał się w październiku 2021 roku od Nuclear Blast Records. Płyta z pewnością trafi w gusta fanów klimatycznego, klasycznego heavy metalu, który Beast In Black komponuje nieprzerwanie od lat.
Na dwa polskie koncerty zespołu zapraszamy w zimie 2023 roku, kolejno 14 marca w krakowskim klubie Studio oraz 15 marca w warszawskiej Progresji.

BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal:
“Poczekam na jutro/Które może nigdy nie nadejść/Poczekam w imię miłości” – romantyczniej prawdopodobnie już się nie da, ale nie cytujemy tu nieznanego tekstu Type O Negative, lecz “Blind and Frozen” Beast in Black. Skruszone serce, żal, tęsknota… a to wszystko na tle heavy metalu, solówek i jaskrawych brzmień klawisza. I co, dalej myślicie, że “Infinity War” jest najbardziej ambitnym crossover, jaki powstał?
Fińsko-grecko-węgierska heavymetalowa machina została wręcz stworzona z myślą o koncertach i świadczą o tym nie tylko ckliwe wersy, jak ten powyżej, ale także inspiracje zespołu. Członkowie kapeli podkreślają swoją miłość do Judas Priest, Manowar czy Accept nie tylko w notkach prasowych, ale i w riffach, a przebojowość ich muzyki każe uruchomić w sobie zwierza.

Jeśli potraficie wymienić wszystkie numery z “The Last Command” na jednym wdechu, a katanę z naszywkami nakładacie nawet przy okazji rozmowy kwalifikacyjnej, musicie wpaść na Beast in Black. Nie pożałujecie.

https://www.facebook.com/beastinblackofficial/
https://www.instagram.com/bib_band/

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue