Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 16+ Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Ticket distribution
basta2020.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Basta po raz pierwszy wystąpi w Polsce!
W sobotę, 26 września 2020 roku Wasilij Wakulenko, znany jako twórca kilku projektów muzycznych – Basta, Noggano oraz N1NTEND0, wystąpi z debiutanckim koncertem w Warszawie. W programie wszystkie ulubione piosenki na żywo od Basty.

В субботу вечером, 26 сентября, Василий Вакуленко известный широкой публике как создатель сразу нескольких музыкальных проектов – Баста, Ноггано и N1NTEND0, выступит с дебютным концертом Варшаве.

Во время концерта прозвучат лучшие хиты Басты, собранные за все время в одну программу в исполнении с живыми инструментами.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue