Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Noise Stage - Progresja Tickets 45-60 Additional Info New Date Ticket distribution
ebilet.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Zapraszamy na warszawski koncert Bartka Królika promujący pierwszy solowy album artysty „Pan od muzyki”.

[bilety zakupione na koncert 19.11.2021 zachowują ważność]

“Pan od muzyki” jest płytą życiową w przekazie i pulsującą tanecznym miejskim rytmem. Łączy w sobie klasyczne gatunki jak r&b/soul/funk/jazz/pop z elementami elektroniki. Brzmienie doskonale komponuje się z aksamitną barwą głosu Bartka Królika, dając niesłychanie lekką i pozytywną mieszankę.

O artyście: Bartek Królik to kompozytor, wiolonczelista, basista i producent muzyczny, który stoi za sukcesem między innymi takich gwiazd jak Sistars, Agnieszka Chylińska, Łąki Łan, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Krzysztof Zalewski, Tede czy O.S.T.R.

Posłuchaj płyty:
>> https://agoramuzyka.ffm.to/krolikpanodmuzyki

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue