Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Noise Stage - Progresja Tickets 45-60 Additional Info New Date Ticket distribution
ebilet.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, zaplanowane na październik koncerty Bartka Królika w ramach trasy Pan od Muzyki zostają przeniesione na 2021 rok.
Bilety zachowują ważność. Ewentualnych zwrotów można dokonywać w miejscach zakupu.
Terminy nowych koncertów podamy najszybciej jak to możliwe.

———————

Trasa koncertowa, promująca pierwszą solową płytę Bartka Królika pt.„Pan od muzyki”.

Album łączy dotychczasowe doświadczenia artysty oraz autorskie teksty i kompozycje. W utworach Bartka można usłyszeć wpływy muzyki funkowej, soulowej i pop spod znaku D-Train i Prince’a, true-schoolowy hip-hop oraz elektronikę z lat 80. XX wieku. “Pan od muzyki” to płyta różnorodna stylistycznie, pulsująca miejskim rytmem i życiowa w przekazie, która zdecydowanie podnosi na duchu.

Posłuchaj płyty:
>> https://agoramuzyka.ffm.to/krolikpanodmuzyki

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue