Date & time Tickets 110-120 Organizer Winiary Bookings Additional Info Moved Ticket distribution
biletomat.pl
ebilet.pl
empikbilety.pl
eventim.pl
goingapp.pl
winiarybookings.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

Wreszcie możemy ogłosić dla Was nowe terminy oraz miejsca występów Bakermat!
Imprezy odbędą 2 grudnia 2022 w warszawskiej Proximie oraz 3 grudnia 2022 w poznańskiej Tamie! Dodatkowo wraz z Bakermat na jednej scenie zagra neeVald! Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność.

———

One Day (Vandaag) – to właśnie tym singlem Bakermat zadebiutował w roku 2012 i tym samym zdobył listy przebojów oraz rzesze fanów na całym świecie. Holenderski producent i DJ słynie ze swojego nieszablonowego podejścia do muzyki. Nie tworzy typowej muzyki mainstreamowej czy undergroundowej. W swoich utworach łączy charakterystyczne elementy muzyki deep house, electronic czy tropical house, dzięki czemu tworzy świeże, oryginalne i kreatywne sety dla swoich fanów. Po przerwie Bakermat powraca na scenę z porcją nowych odświeżonych kawałków, które będą się nieco różnić od dotychczasowych, natomiast jednego możemy być pewni, grane sety przez Holendra dostarczą nam nie lada muzycznej gratki i szalenie dobrego samopoczucia.

Oświadczenie COVID-19 do pobrania
https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

BAKERMAT (Sony Music/Holandia) – deep house, electronic

https://www.facebook.com/bakermatmusic
www.bakermatmusic.com
https://www.instagram.com/bakermatmusic/
https://open.spotify.com/artist/3MyFDtqB80WZvbtCZRsekM

“Baianá” – https://www.youtube.com/watch?v=iaGjz4dtr3o
“One Day (Vandaag)” – https://www.youtube.com/watch?v=6BV37Dcxj9s
“Living” – https://www.youtube.com/watch?v=S6RDQP7784M

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue