Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 75-85 Tickets Moved Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Z powodu wciąż panującego zagrożenia epidemiologicznego koncert zostaje przeniesiony na 2021 rok. O konkretnej dacie powiadomimy, jak tylko dostaniemy zielone światło na organizację koncertów. Bilety kupione na wcześniejszy termin zachowują ważność. Jeśli ktoś jednak będzie chciał uzyskać zwrot prosimy o kontakt z bileterią, w której bilet był kupiony.

——————

Koncert premierowy “Saint Desecration” już 12 grudnia w Progresji

Azarath zaprasza na release show swojego siódmego albumu. Gośćmi koncertu w Warszawie będą Imperator, Thaw, Nekkrofukk i Loathfinder.

Azarath

Ponad dwie dekady na scenie, niepodważalna pozycja w środowisku, satanistyczny etos i dyskografia bez skazy. Ten skrót najlepiej definiuje Azarath. Warto jednak napisać więcej: po Damnation, na którego gruzach powstała grupa Inferno i Barta, nie ma w polskim death metalu aktywnego zespołu cieszącego się równie kultowym statusem. Azarath to bluźnierstwo, bunt i opętanie wyrażone najwyższej próby black/death metalem. Album “Saint Desecration”, którego premiera już 27 listopada to pierwsze dzieło ze Skullripperem na gitarze i wokalu oraz kolejny krok na drodze ekstremizmu.

Fb: https://www.facebook.com/AzarathBand

Imperator

Muzyka ekstremalna w Polsce i zapewne na świecie, wyglądałby dziś inaczej, gdyby nie Imperator. Od kilku lat zespół Bariela, w odświeżonym składzie, znów koncertuje, będąc żywym świadectwem śmiercionośnego Metalu z czasów przed czasem.

Fb: https://www.facebook.com/ImperatorOfficial

Thaw

Nieczęsta aktywność koncertowa Thaw to doskonały pretekst, by pojawić się 12 grudnia w Progresji. Współczesny black metal spotyka noise, trans i improwizację, które podane razem wciągają słuchacza w najgłębszą z otchłani.

Fb: https://www.facebook.com/THAWnoise

Nekkrofukk

To do szpiku kości ortodoksyjne, podłe i złe przedsięwzięcie, od blisko dekady wyznacza standardy antymuzyki w polskim podziemiu. Twórczość zespołu Lorda K. to zdecydowanie nie propozycja dla każdego. Zarazem, będzie to jedna z nielicznych okazji, by dać się sponiewierać Nekkrofukk na żywo.

Loathfinder

Już debiutancki album “The Great Tired Ones” kazał mieć na nich oko. Za sprawą splitu “Aspects of Oblation” z amerykańskim Druj, Loathfinder bynajmniej nie obniża lotów. Wręcz przeciwnie – jesteśmy świadkami rozwoju zespołu, który świadomie buduje swoją tożsamość, biorąc wszystko to, co najnieprzyjemniejsze i najbrzydsze w metalu.

Fb: https://www.facebook.com/Loathfinder

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue