Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 135 Organizer Fource Additional Info New Date Ticket distribution
biletomat.pl
empik
empikbilety.pl
eventim.pl
fource.pl
goout.pl
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Nie lubimy przekazywać takich wiadomości, ale w związku z wciąż trwającymi trudnościami w podróżowaniu, europejska trasa koncertowa Aurory, a wraz z nią polskie koncerty muszą zostać przeniesione. Wiemy, jak bardzo czekacie na te występy (wszystkie zostały błyskawicznie wyprzedane!), więc z radością informujemy, że udało nam się znaleźć nowe daty dla ogłoszonych już koncertów oraz zupełnie nowy, dodatkowy występ we Wrocławiu! Tym samym norweska artystka zagra: 24 czerwca w centrum koncertowym A2 we Wrocławiu (nowa data, dodatkowe bilety w sprzedaży!), 27 czerwca w klubie Studio w Krakowie, 28 czerwca w B90 w Gdańsku i 29 czerwca w Progresji w Warszawie. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują oczywiście swoją ważność w nowej dacie i mamy wielką nadzieję, że już niebawem zobaczymy się pod sceną w komplecie! Jeśli jednak nowa data Ci nie odpowiada, możesz oczywiście zwrócić swój bilet. Termin zwrotów upływa 24 marca 2022, tak aby zwrócone bilety mogły trafić ponownie do sprzedaży.

Trzymajcie się ciepło,

Team Fource

———–

AURORA, zjawiskowa wokalistka i songwriterka, bezsprzecznie jedna z najważniejszych postaci współczesnego elektro popu przyjedzie do Polski na serię 3 koncertów. Jeden z nich odbędzie się 2 marca w warszawskim klubie Progresja.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue