Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 16+ Lineup 18.30 drzwi
18.30 - 19.05 - Flirtini dj set
19.10 - 19.30 Adi Nowak
19.35 - 20.15 - Rasmentalism
20.20 - 21.00 O.S.T.R.
21.05 - 21.35 - Fisz Emade Eprom
21.40 - 22.15 - Otsochodzi
22.20 - 23.00 - Taco Hemingway
Tickets Sold out Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Rok 1998, OMP i album “Wilanów… Zobacz Różnicę”. Ciężko uwierzyć, że minęło 20 lat od premiery pierwszego wydawnictwa Asfalt Records. Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad Marcin “Tytus” Grabski i jego ekipa wypuścili na świat ponad 150 płyt, które często stanowiły o sile rodzimego rapu. Takie marki, jak O.S.T.R, Fisz Emade, czy Łona i Webber były fundamentami tej wytwórni. Jeśli dodamy do tego najnowszą historię – Taco Hemingway, Otsochodzi czy Rasmentalism i Flirtini – otrzymamy jeden z najważniejszych labeli w polskim hip-hopie.

Urodzinowe świętowanie zapowiada się hucznie, jak zresztą przystało na okrągłą rocznicę. Oprócz planowanej składanki z jubileuszową selekcją, szykujcie się na okolicznościowy koncert.

Wystąpią:
O.S.T.R.
Taco Hemingway
Otsochodzi
Rasmentalism
Flirtini
+ goście specjalni

W czasie imprezy czynne będzie specjalne stoisko Asfalt Shopu (na co dzień przy ul. Kredytowej 8 w Warszawie), na którym będzie można znaleźć wiele obecnie trudno dostępnych wydawnictw z katalogu wytwórni.

Widzimy się pod sceną – nie zapomnijcie o konfetti, tortach i prezentach.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue