Date & time Venue Hala Bemowo, Warszawa Venue address Obrońców Tobruku 40, 01-494 Warszawa Age restriction 12+ Tickets 240-260 Ticket distribution
biletin.pl
ebilet.pl
eventim.pl
goout.pl
progresja.com
shop.metalmind.com.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Alter Bridge, czyli jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji na jednym koncercie w Polsce! 18 października ukaże się nowa płyta zespołu, „Walk The Sky” i to właśnie w ramach trasy promującej ten album zespół zagra 23 listopada w warszawskiej Hali Bemowo!

Na najnowszej płycie zespołu znajdzie się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy, Mark Tremonti, Brian Marshall oraz Scott Philips osiąga tutaj twórczy szczyt swoich możliwości Już samo podejście do pracy nad nowym albumem było zupełnie odmienne niż przy poprzednich płytach formacji. Album powstał na bazie kompletnych pomysłów na utwory, stworzonych przez Kennedy’ego i Tremontiego, a następnie utwory te szlifowane były przez cały zespół.

Mark Tremonti nie kryje entuzjazmu mówiąc o zbliżającej się trasie: „Jesteśmy zaszczyceni mogąc powrócić z naszymi przyjaciółmi z SHINEDOWN, SEVENDUST i THE RAVEN AGE tej zimy. Do zobaczenia wkrótce, nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tego składu i już nie możemy się doczekać, by podzielić się z wami naszymi nowymi utworami!”

Przed główną gwiazdą na warszawskim koncercie zobaczymy dwa zespoły – Shinedown i The Raven Age. Obie ekipy prezentują dość nowoczesne podejście do ciężkiej muzyki, nie zapominając przy tym o korzeniach gatunku. Możecie być pewni, że będzie to idealna rozgrzewka!

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue