Date & time Venue Main Stage - Progresja Ticket distribution
followthestep.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

AJR to nowojorski zespół grający indie pop, w którego skład wchodzą bracia Adam (wokal/bas), Jack (wokal/gitara) i Ryan (gitara/piano/wokal).

Ich styl muzyczny określany jest jako “indie pop” i łączy elementy popu, elektroniki i dubstepu.
Artyści zaczynali swoją przygodę z muzyką na ulicach miasta, grając utwory takich zespołów jak Fun, Vampire Weekend czy Beach Boys. Jeden z ich utworów dostrzegła australijska piosenkarka pop – Sia Furler, której menadżer skontaktował zespół z byłym prezesem Columbii Stevem Greenbergiem. Greenberg został menedżerem AJR, a w 2013 roku trio wydało swój debiutancki singiel, “I’m Ready”. Dobrze przyjęty utwór osiągnął szczyt na poziomie 27 na liście Billboard Mainstream Top 40, i pojawił się na początkowej EP-ce.
Najnowszy album zespołu to jak sami twierdzą ich najbardziej zróżnicowane wydawnictwo do tej pory. “THE OK ORCHESTRA”, został wydany na początku 2021 roku, poprzedzony singlem “My Play.” Zespół wraz z nowym albumem wystąpi w na październikowym koncercie w Polsce!

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 24 września, o godzinie 10:00 CET na www.followthestep.com
Regulamin: followthestep.com/regulamin

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue