Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Noise Stage - Progresja Age restriction od 12 ze zgodą rodziców Additional Info Cancelled Ticket distribution
ebilet.pl
empik
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
media markt
progresja.com
ticketpro.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kochani,

niestety nie mamy szczęścia do tego koncertu i z wiadomych przyczyn musimy go odwołać – zaraza i idące za nią ograniczenia nie pozwalają nam po raz kolejny na organizację tego wydarzenia w kwietniowym terminie. W tej chwili za wcześnie jest też na ustalenie ewentualnej nowej daty, dlatego też zdecydowaliśmy się na odwołanie wydarzenia. Prosimy o kontakt z bileterią, w której kupiliście bilety celem uzyskania zwrotu. Mamy nadzieję, że po tym jak wszystko wróci do normy znów będziecie z nami.

———–

Progresja zaprasza na koncert Aesthetic Perfection!

W 2020 roku minie równo 20 lat od momentu założenia zespołu Aesthetic Perfection. W 2019 roku grupa wydała także swój nowy album co sprawia, że fani mają już dwa powody do zobaczenia Amerykanów na żywo.

Przebojowa i jednocześnie mroczna muzyka zyskała na świecie uznanie setek tysięcy fanów, czyniąc zespół jednym z najważniejszych na współczesnej scenie dark electro. Hipnotyzujące dźwięki zyskują na koncertach jeszcze więcej energii. Charyzma wokalisty – Daniela Gravesa, czyni z Aesthetic Perfection jeden z tych zespołów, które niewątpliwie lepiej słucha się i ogląda na żywo. Okrągłe 20 lat działania grupy gwarantuje nam przekrojową setlistę, a ciągła aktywność i rozwój zespołu sprawia, że w każdej trasie dodawane są także nowe dla publiczności numery.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue