Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 150-170 Organizer Metal Mind Productions Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Ticket distribution
biletin.pl
ebilet.pl
eventim.pl
shop.metalmind.com.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Trasa Accept przesunięta na 2023 rok!
W związku z trwającymi obostrzeniami epidemiologicznymi w kraju i na świecie, trasa koncertowa Accept zostaje przeniesiona na 2023 rok – dotyczy to także koncertu w Polsce. Zespół zagra jedyny koncert w Polsce 1 lutego 2023 roku w warszawskim klubie Progresja. Informacje o supportach podamy wkrótce.

Wszystkie bilety zakupione na koncert Accept zachowują swoją ważność na występ zespołu w 2023 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły.

————————

ACCEPT na jedynym koncercie w Polsce!
Słynny metalowy zespół zagra 1 lutego 2023 roku w warszawskim klubie Progresja w ramach trasy “Too Mean To Die 2022 Tour”! W roli gości specjalnych pojawią się Phil Campbell and the Bastard Sons oraz Flotsam and Jetsam!

Niemiecki zespół ACCEPT od dziesięcioleci gra klasyczny heavy metal, a najnowszym albumem zatytułowanym „Too Mean To Die” po raz kolejny udowadnia, że są najlepsi!
Accept to prawdziwy metal, świetne melodie i niezapomniane chwile na koncertach.
Na koncercie w Polsce wystąpią również rock’n’rollowa formacja Phil Campbell and the Bastard Sons oraz thrashmetalowcy z Flotsam and Jetsam!

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue