Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 115 Ticket distribution
goout.pl

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Accantus Live 2019 to trasa koncertowa, która jest nową odsłoną zespołu. Ośmiu wokalistów wystąpi na scenie z grupą muzyków, zebraną specjalnie na potrzeby tego projektu, wzorowaną na orkiestrach, które stanowią oprawę muzyczną spektakli na Broadwayu i West Endzie.

Repertuar składa się głównie z piosenek zamieszczonych na kanale Studia Accantus, które widzowie mogli już usłyszeć podczas koncertów symfonicznych i recitali, ale znajdą się w nim także utwory, które nie były jeszcze wykonywane, wymagające mocniejszego i „cięższego” brzmienia.

Do smyków i piana dołączą się więc perkusja i trzy gitary, które mają za zadanie podnieść z siedzeń publiczność i sprowokować ją do zupełnie nowego przeżywania znanych jej dobrze utworów.

Będzie głośno, ale i lirycznie. Będzie śmiesznie, ale także nostalgicznie. Będzie z pełną mocą w zbiorówkach, ale czasem też intymnie.

Koncert składa się z dwóch części, potrwa ok. 2,5 godziny z przerwą.

Ze względów bezpieczeństwa i logistycznych po koncertach nie są przewidywane spotkania z fanami.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue