Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 115 Ticket distribution
goout.pl

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Accantus, polski zespół twórców i wykonawców tworzący własne projekty autorskie, szerzący musical, muzykę filmową i inne gatunki, wyrusza w kolejną trasę.: „Accantus Live 2.0” to, jak sama nazwa wskazuje, nowa, ulepszona odsłona trasy koncertowej Studia Accantus. Po olbrzymim sukcesie poprzedniej trasy i prośbach od widzów postanowiliśmy ponownie wyruszyć w Polskę, biorąc formułę poprzedniej trasy i ulepszając ją! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie podnieśli poprzeczki!

Klimat i serce koncertu pozostają te same – wspaniałe utwory musicalowe i filmowe wykonane w 100% na żywo przez wokalistów znanych naszym widzom z naszego kanału YouTube. Wzorując się na współczesnej oprawie muzycznej spektakli na Broadwayu oraz West Endzie, stworzyliśmy 8-osobowy zespół muzyków – „Accantus Live Band”. Zgodnie z wizją najbardziej obecnie znanych twórców postanowiliśmy połączyć klasykę ze współczesnością, przedstawiając naszym fanom widowisko pełne energii płynącej ze sceny – dlatego koncerty odbywają się zarówno „na stojąco” w klubach muzycznych jak i tradycyjnie, w centrach kultury i filharmoniach.

Czego zabrakło nam w poprzedniej trasie? Przede wszystkim spotkań z fanami po koncercie! Jak zdobyć wejściówkę na spotkanie? To bardzo proste: w dniu każdego koncertu o godzinie 10:00 rano przy wejściu na daną salę dla chętnych rozdawane będą specjalne identyfikatory, których liczba będzie ograniczona do 100 (słownie: stu). Po zakończeniu koncertu widzowie z identyfikatorami zostaną skierowani w odpowiednie miejsce, gdzie będą mogli uczestniczyć w krótkim spotkaniu z artystami występującymi w koncercie – uścisnąć dłoń, wziąć autograf, zrobić zdjęcie.

Czas trwania koncertu: około 2,5 godziny z przerwą

Obsada koncertu: Sylwia Banasik, Kamil Dominiak, Paulina Grochowska, Paweł Izdebski, Kuba Jurzyk, Aleksandra Kosiorek, Małgosia Kozłowska, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue