Skip to main content
Construct // Destruct – Live Tour 2025
Special Guest: Straight Razor
days
hours
min
sec
date & time: Wednesday, 19 February 2025, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 130-150 PLN *the final price may include a service fee
organizer: Progresja
time table:
19:00 - wejście
20:00 - start

Progresja zaprasza na jedyny w Polsce koncert VNV Nation!

Po wielkim sukcesie albumu „Electric Sun” z 2023 r., który zachwycił publiczność i został podsumowany wyprzedanymi koncertami w całej Europie, VNV Nation z przyjemnością ogłasza nowy, podwójny album pod tytułem „Construct // Destruct” oraz towarzyszącą mu trasę koncertową. Premierowy materiał to kolejny krok w ewolucji grupy i dalsze poszukiwanie w obszarze alternatywnej elektroniki. Koncert będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, jak nowe utwory wypadają na żywo.

Ponad 30 lat na scenie pozwoliło zbudować zespołowi renomę i swój własny, unikalny styl będący połączeniem elektroniki, synthwave’u i popu. Mrok miesza się z melodią, a ludzkie emocje z bezdusznością maszyny. Grupa dowodzona przez legendarnego Romana Harrisa szykuje dla Was nową, elektryzującą setlistę i oprawę wizualną. Emocje, energia i szczerość to słowa, które idealnie opisują występy Brytyjczyków. Polska publiczność wielokrotnie udowodniła, że zespół może czuć się w naszym kraju jak w domu. Liczymy, że kolejny raz przywitacie VNV Nation gorąco i przekażecie im swoją energię!

Podczas tej trasy do VNV Nation dołącza wschodzący artysta electro Straight Razor znany ze swojego mrocznego, opartego na beatach brzmienia.

TICKETS