Skip to main content
support: Black River Delta
days
hours
min
sec
date & time: Thursday, 07 November 2024, 18:30
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 129-160 PLN *the final price may include a service fee
organizer: Knock Out Productions
TIME TABLE: The hourly schedule will be announced at a later date

Artysta znany z Alter Bridge i długoletniej współpracy ze Slashem pojawi się 7 listopada w stołecznej Progresji, a asystować mu będzie Black River Delta.
Myles Kennedy solo ukazuje bardziej bluesową, ponurą i minimalistyczną stronę hard rocka. Jak się na to przygotować? Choćby słuchając jego ostatniej płyty, „The Ides of March”, z 2021 roku. Jej następczyni, „The Art of Letting Go”, ukaże się 11 października. Black River Delta również pokaże zbluesowanego rocka na surowo.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 14 czerwca o 10:00

MYLES KENNEDY (USA) hard rock, blues rock, singer-songwriter:
Fajnie jest być Mylesem Kennedym. Najpierw zdobywasz sławę na post-grunge’owo/altmetalowym firmamencie z Alter Bridge, potem zaliczasz lata owocnej współpracy ze Slashem, a do tego rozwijasz twórczość solową. Czyż nie jest to marzenie wielu artystów z całego świata? Tym bardziej, że Kennedy pozostawiony sam sobie jako twórca nie traci siły. Amerykański muzyk wydał dwie płyty pod własnym nazwiskiem – obie od siebie różne, obie bez słabych punktów. Z jednej strony potrafi wejść w wyjątkowo refleksyjne zakamarki singer-songwriterskie, uwieszone głównie na bluesie czy americanie, a z drugiej nie zapomina o rockowej dynamice, proponując poruszające i podnoszące na duchu numery. Zresztą, pokrzepianie serc jest jego specjalnością na scenie, więc ruszajcie na warszawski koncert – taka atrakcja w środku jesieni zadziała idealnie.

https://www.facebook.com/OfficialMylesKennedy
https://www.instagram.com/officialmyleskennedy/

BLACK RIVER DELTA (Szwecja) blues rock:
Są ze Szwecji, ale brzmią bardzo po amerykańsku, ich twórczością zachwyca się Joe Bonamassa, a w tekstach mają sporo goryczy i refleksyjności. Black River Delta to blues rock dla ludzi rozkochanych w tym gatunku, bo spełnia jego wszelkie wytyczne, ale nie tylko. Jest to muzyka tak bardzo korzenna i zbudowana na feelingu, że trudno się w niej nie zauroczyć. Nie wierzycie? Lektura ostatniego w ich dyskografii „Shakin’” rozwieje wątpliwości.

https://www.facebook.com/BlackRiverDelta
https://www.youtube.com/watch?v=2dRg–gOjuU
https://www.instagram.com/blackriverdeltaofficial

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod