Skip to main content
Resurrection World Tour
days
hours
min
sec
date & time: Monday, 25 November 2024, 19:00
Venue: Progresja – Main Stage
address: Progresja (Fort Wola 22, 01-258 Warszawa)
price: 109-130 PLN *the final price may include a service fee
organizer: Winiary Bookings
genre: Electropop
time table:
19:00 - wejście
20:00 - start

Pierwsze damy włoskiego elektro, Gioli & Assia, powracają do Polski! Żeński duet łączący house, techno, indie i pop wystąpi na jedynym w tym roku koncercie w naszym kraju, który odbędzie się 25 listopada w warszawskim klubie Progresja.

Ich współpraca zaczęła się na zasadzie relacji managerki i artystki, ale w 2016 roku ewoluowała i od tego czasu wspólnie działają na płaszczyźnie artystycznej. Gioli skupia się na instrumentach (fortepian, wiolonczela, perkusja, handpan), natomiast Assia śpiewa i gra na gitarze. Jako że wszystko robią na swoich zasadach, to w tym samym roku założyły własną wytwórnię, Diesis Records, z wykorzystaniem której dzielą się ze światem swoją twórczością. Muzyka duetu to płynące, swobodne połączenie house’u, techno, indie i popu, z którego powstaje niezwykle oryginalne, electro-popowe brzmienie.

Jeszcze większą popularność zyskały za sprawą #DiesisLive, czyli streamów, podczas których swoje sety odgrywały w pięknych okolicznościach przyrody. Legendarna już seria została wyświetlona na YouTubie ponad sto milionów razy i udowodniła tylko, że duet Gioli & Assia to istny wulkan wielowymiarowej kreatywności. Współpracowały z tak legendarnymi markami jak Dolce & Gabbana oraz Armani, a na bieżący rok planują podbijać świat dalej – za sprawą nowej EP “RESSURECTION (ACT I)” oraz epickiej trasy koncertowej.

BILETY:

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska, Goout, Progresja

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

GIOLI & ASSIA (Włochy / Diesis Records) – electro-pop
https://www.facebook.com/gioliandassia
https://www.instagram.com/gioliandassia