Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja Music Zone oraz Knock Out Productions z przykrością informują, że zespół Sonata Arctica nie zagra dziś w Warszawie.

Odwołanie koncertu spowodowane jest poważną infekcją strun głosowych wokalisty, Tony’ego Kakko. Po koncercie w Krakowie dostaliśmy prośbę by umówić wizytę u specjalisty w Warszawie.
Niestety, diagnoza lekarza była zdecydowana: zakaz śpiewania „do odwołania”.

Mimo to zapraszamy wszystkie chętne osoby na koncert! Oba supporty, czyli Freedom Call oraz Twilight Force zagrają swoje przedłużone sety, a do tego zespół Sonata Arctica z przyjemnością spotka się z fanami, porozmawia, rozda autografy, będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Wejście na to wydarzenie będzie kosztowało 45 zł (połowa ceny biletu na koncert) i będzie płatne przy wejściu na koncert.

ZWROTY BILETÓW

Osoby, które nie zdecydują się wziąć udziału w wydarzeniu mogą zwracać bilety:
Bilety zakupione w systemie Eventim, eBilet, Kupbilecik.pl, biletyna.pl, w Empikach, w Progresja Cafe i przez stronę www.progresja.com można zwracać w całości w miejscu zakupu.

Osoby, które zdecydują się uczestniczyć w koncercie dwóch pozostałych zespołów i meet&greet z Sonatą Arcticą otrzymają Częściową refundację biletów w następujący sposób:
Bilety zakupione w klubie Progresja refundowane kwotą 45 zł będą przy wejściu na koncert.
Bilety zakupione przez stronę Progresja Music Zone będą refundowane kwotą 45 zł przelewem na wskazane konto.

Bilety zakupione w systemach eBilet i kupbilecik.pl będą refundowane w miejscu zakupu kwotą 45 zł.
Żeby otrzymać częściową refundację biletu wysokości 45 zł w sieci eventim należy napisać na adres info@eventim.pl. Operator przekaże Państwu voucher na kwotę 45 zł na wybrane przez Państwa dostępne w sieci eventim.

We względów logistycznych nie możemy refundować biletów zakupionych w bileteriach zewnętrznych. Tutaj zasada jest prosta – prosimy zwrócić bilety w miejscu zakupu a przy wejściu płacicie 45 zł za wejście na koncerty Freedom Call, Twilight Force oraz Meet&Greet z Sonata Arctica.

Jeśli ktoś mimo wszystko chciałby zwrócić bilet i odzyskać pełną kwotę, może to zrobić w miejscu zakupu biletu.

Życzymy zdrowia Tony’emu.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale jest ona poza naszą kontrolą. Proponowana przez nas opcja jest najrozsądniejszym wyjściem z sytuacji – zespoły Freedom Call oraz Twilight Force zagrają dłuższe sety. Zapraszamy do wsparcia zespołów i wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

18:00 – otwarcie bram
19:00 – 19:45 – Twilight Force
19:45 – 20:15 – Meet&Greet z Sonata Arctica
20:15 – 21:30 – Freedom Call