Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Od 12 czerwca rusza Mundial! Spędźcie ten czas z nami, w grupie zawsze ogląda się mecze lepiej.
W czwartek 12 czerwca oglądamy o 22:00 mecz otwarcia: Brazylia – Chorwacja

Plan transmisji w rozwinięciu:

MISTRZOSTWA ŚWIATA W BRAZYLII – PLAN TRANSMISJI TVP
12 czerwca – czwartek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
mecz otwarcia
Sao Paulo
Grupa A
Brazylia – Chorwacja
22:00
tvppl
tvppl tvppl

13 czerwca – piątek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
2
Natal
Grupa A
Meksyk – Kamerun
18:00
tvppl
tvppl
tvppl
3
Salvador
Grupa B
Hiszpania – Holandia
21:00
tvppl
tvppl
tvppl
4
Cuiaba
Grupa B
Chile – Australia
0:00
tvppl
tvppl
tvppl

14 czerwca – sobota
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
5
Belo Horizonte
Grupa C
Kolumbia – Grecja
18:00
tvppl
tvppl
tvppl
6
Fortaleza
Grupa D
Urugwaj – Kostaryka
21:00
tvppl
tvppl
tvppl
8
Manaus
Grupa D
Anglia – Włochy
0:00
tvppl
tvppl
tvppl
7
Recife
Grupa C
WKS – Japonia
03:00
tvppl
tvppl
tvppl

15 czerwca – niedziela
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
9
Brasilia
Grupa E
Szwajcaria – Ekwador
18:00
tvppl
tvppl
tvppl
10
Porto Alegre
Grupa E
Francja – Honduras
21:00
tvppl
tvppl
tvppl
11
Rio de Janeiro
Grupa F
Argentyna – Bośnia i Hercegowina
0:00
tvppl
tvppl
tvppl

16 czerwca – poniedziałek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
13
Salvador
Grupa G
Niemcy – Portugalia
18:00
tvppl
tvppl tvppl
12
Kurytyba
Grupa F
Iran – Nigeria
21:00
tvppl
tvppl tvppl
14
Natal
Grupa G
Ghana – USA
0:00
tvppl
tvppl
tvppl

17 czerwca – wtorek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
15
Belo Horizonte
Grupa H
Belgia – Algieria
18:00
tvppl
tvppl
tvppl
17
Fortaleza
Grupa A
Brazylia – Meksyk
21:00
tvppl
tvppl tvppl
16
Cuiaba
Grupa H
Rosja – Korea Południowa
0:00
tvppl
tvppl
tvppl

18 czerwca – środa
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
20
Porto Alegre
Grupa B
Australia – Holandia
18:00
tvppl
tvppl tvppl
19
Rio de Janeiro
Grupa B
Hiszpania – Chile
21:00
tvppl
tvppl
tvppl
18
Manaus
Grupa A
Kamerun – Chorwacja
0:00
tvppl
tvppl
tvppl

19 czerwca – czwartek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
21
Brasilia
Grupa C
Kolumbia – WKS
18:00
tvppl
tvppl tvppl
23
Sao Paulo
Grupa D
Urugwaj – Anglia
21:00
tvppl
tvppl tvppl
22
Natal
Grupa C
Japonia Grecja
0:00
tvppl
tvppl tvppl

20 czerwca – piątek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
24
Recife
Grupa D
Włochy – Kostaryka
18:00
tvppl
tvppl tvppl
25
Salvador
Grupa E
Szwajcaria – Francja
21:00
tvppl
tvppl tvppl
26
Kurytyba
Grupa E
Honduras Ekwador
0:00
tvppl
tvppl tvppl

21 czerwca – sobota
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
27
Belo Horizonte
Grupa F
Argentyna Iran
18:00
tvppl
tvppl tvppl
29
Fortaleza
Grupa G
Niemcy – Ghana
21:00
tvppl
tvppl tvppl
28
Cuiaba
Grupa F
Nigeria Bośnia i Hercegowina
0:00
tvppl
tvppl tvppl

22 czerwca – niedziela
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
32
Rio de Janeiro
Grupa H
Belgia – Rosja
18:00
tvppl
tvppl tvppl
30
Porto Alegre
Grupa H
Korea Południowa – Algieria
21:00
tvppl
tvppl tvppl
31
Manaus
Grupa G
USA – Portugalia
0:00
tvppl
tvppl tvppl

23 czerwca – poniedziałek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
35
Kurytyba
Grupa B
Australia – Hiszpania
18:00
tvppl
tvppl tvppl
36
Sao Paulo
Grupa B
Holandia – Chile
18:00
tvppl
tvppl tvppl
33
Brasilia
Grupa A
Kamerun – Brazylia
22:00
tvppl
tvppl tvppl
34
Recife
Grupa A
Chorwacja – Meksyk
22:00
tvppl tvppl tvppl

24 czerwca – wtorek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
39
Natal
Grupa D
Włochy – Urugwaj
18:00
tvppl
tvppl tvppl
40
Belo Horizonte
Grupa D
Kostaryka – Anglia
18:00
tvppl
tvppl tvppl
37
Cuiaba
Grupa C
Japonia – Kolumbia
22:00
tvppl
tvppl tvppl
38
Fortaleza
Grupa C
Grecja – WKS
22:00
tvppl
tvppl tvppl

25 czerwca – środa
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
43
Porto Alegre
Grupa F
Nigeria – Argentyna
18:00
tvppl
tvppl tvppl
44
Salvador
Grupa F
Bośnia i Hercegowina – Iran
18:00
tvppl
tvppl tvppl
41
Manaus
Grupa E
Honduras – Szwajcaria
22:00
tvppl
tvppl tvppl
42
Rio de Janeiro
Grupa E
Ekwador – Francja
22:00
tvppl
tvppl tvppl

26 czerwca – czwartek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
45
Recife
Grupa G
USA – Niemcy
18:00
tvppl
tvppl tvppl
46
Brasilia
Grupa G
Portugalia – Ghana
18:00
tvppl
tvppl tvppl
47
Sao Paulo
Grupa H
Korea Południowa – Belgia
22:00
tvppl
tvppl tvppl
48
Kurytyba
Grupa H
Algieria – Rosja
22:00
tvppl
tvppl tvppl

28 czerwca – sobota
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
49
Belo Horizonte
1/8 finału
1A – 2B
18:00
tvppl
tvppl
tvppl
50
Rio de Janeiro
1/8 finału
1C – 2D
22:00
tvppl
tvppl
tvppl

29 czerwca – niedziela
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
51
Fortaleza
1/8 finału
1B – 2A
18:00
tvppl
tvppl
tvppl
52
Recife
1/8 finału
1D – 2C
22:00
tvppl
tvppl
tvppl

30 czerwca – poniedziałek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
53
Brasilia
1/8 finału
1E – 2F
18:00
tvppl
tvppl
tvppl
54
Porto Alegre
1/8 finału
1G – 2H
22:00
tvppl
tvppl
tvppl

1 lipca – wtorek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
55
Sao Paulo
1/8 finału
1F – 2E
18:00
tvppl
tvppl
tvppl
56
Salvador
1/8 finału
1H – 2G
22:00
tvppl
tvppl
tvppl

4 lipca – piątek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
58
Rio de Janeiro
1/4 finału
W53 W54
18:00
tvppl
tvppl
tvppl
57
Fortaleza
1/4 finału
W49 W50
22:00
tvppl
tvppl
tvppl

5 lipca – sobota
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
60
Brasilia
1/4 finału
W55 W56
18:00
tvppl
tvppl
tvppl
59
Salvador
1/4 finału
W51 W52
22:00
tvppl
tvppl tvppl

8 lipca – wtorek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
61
Belo Horizonte
1/2 finału
W57 W58
22:00
tvppl
tvppl
tvppl

9 lipca – wtorek
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
62
Sao Paulo
1/2 finału
W59 W60
22:00
tvppl
tvppl
tvppl

12 lipca – sobota
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
63
Brasilia
O 3. miejsce
L61 – L62
22:00
tvppl
tvppl
tvppl

13 lipca – niedziela
Nr meczu
Miasto
Faza
Mecz
Godzina
Antena
64
Rio de Janeiro
FINAŁ
W61 W62
21:00
tvppl
tvppl
tvppl