Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Prawdziwi kibice oglądają Mundial w Progresja Cafe. Baw się z nami i wytypuj mistrzów.

Od 12 czerwca ruszają Mistrzostwa Świata! Spędźcie ten czas z nami, w grupie zawsze ogląda się mecze lepiej. Na pierwszym piętrze Progresji Cafe otwieramy strefę kibica. Koło wielkiego ekranu znajdziecie rozpisane mecze wszystkich grup. Szykujemy też kilka niespodzianek.

– Wytypuj wynik meczu i wygraj piwo – podczas każdego meczu możecie typować zwycięzcę lub remis. Spośród głosujących wylosujemy osobę, która otrzyma dowolne piwo na barze.

– Wytypuj strzelców bramek i wygraj piwo – podczas każdego meczu możecie typować piłkarzy, którzy strzelą bramki. Spośród głosujących wylosujemy osobę, która otrzyma dowolne piwo na barze.

– Wytypuj jakie drużyny zagrają w półfinale i wygraj flaszkę czystej – podczas każdego meczu możecie typować skład półfinału. Spośród głosujących wylosujemy osobę, która otrzyma na barze butelkę wódki.

– Wytypuj jakie drużyny zagrają w finale i wygraj butelkę Jacka Danielsa – podczas każdego meczu możecie typować skład finału. Spośród głosujących wylosujemy osobę, która otrzyma na barze butelkę Jacka Danielsa.

Już teraz przyjmujemy rezerwacje na stoliki 4-osobowe (50 zł – w cenie 4 dowolne piwa na barze), 6-osobowe (70 zł – w cenie 6 dowolnych piw na barze) i 8-osobowe (90 zł – w cenie 8 dowolnych piw na barze).

Bądźcie czujni niebawem kolejne informacje i kolejne niespodzianki!