Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Masz swój ulubiony film, który chcesz obejrzeć na dużym ekranie? A może nie zdążyłeś czegoś zobaczyć w kinie? Obejrzyj go w Progresja Cafe.

Zapraszamy na wieczory filmowe w Progresja Cafe. Do końca wakacji we wtorki i czwartki (wolne od koncertów na Main Stage) będziemy pokazywać na dużym ekranie kultowe filmy, które uwielbiacie, a także te, o których może zapomnieliście.

Nie zapominamy też o najmłodszych. Mamy dla Was propozycje niedziel rodzinnych z najlepszymi filmami dla dzieci. Repertuar będzie szeroki od klasyki Disneya po współczesne filmy takie jak Shrek i Roman Barbarzyńca.

Na specjalnie założonej grupie na FB można przedkładać swoje propozycje filmowe, a także głosować na swoich faworytów na najbliższe seanse. Podczas jednego wieczoru (lub niedzielnego popołudnia) puszczane są 2 wybrane wcześniej przez widzów obrazy.

Z pomysłem kina w Progresji przyszli do mnie managerowie klubu – mówi właściciel Marek „Prezes” LaskowskiOd razu spodobała mi się ta inicjatywa. Sam jestem wielkim fanem kina i nie rozumiem całkiem tego współczesnego trendu oglądania filmów w komórkach czy na niewielkich monitorach laptopów. Kino towarzyszy mi od wczesnej młodości, nawet na maturze pisałem pracę na ten temat. Staram się także śledzić wszystkie nowości i chodzić przynajmniej kilka razy w miesiącu na ambitniejsze propozycje. Są takie filmy, które się nie starzeją. Ostatnio na przykład oglądaliśmy wspólnie z publicznością czarno-białe filmy z Johnnym Deppem, teraz mamy kolejne plany m.in. na kino norweskie, filmy Kusturicy, ale i na kultowe filmy fantasy i science – fiction, zaproponowane przez widzów.

Na wszystkie filmy WSTĘP WOLNY

Zapraszamy do grupy na FB

https://www.facebook.com/groups/1504940086385610/