Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Rozpiska czasowa:
18:00 – drzwi
20:00 – SHED
20:45 – MODERAT

Przed koncertem
Otwarcie bram przewidziane jest o godzinie 18:00. Rozpoczęcie koncertu o godz. 20:00. Bardzo prosimy o zaplanowanie sobie czasu w taki sposób, aby nie przychodzić do klubu “na ostatnią chwilę”.
Prosimy również o przygotowanie swoich biletów już przed wejściem na koncert. Akceptujemy bilety w formie papierowej jak i elektronicznej – ważne jest przygotowanie biletu w taki sposób, aby można było sprawnie zeskanować kod kreskowy lub kod QR.
Osoby, które nabyły bilety za pośrednictwem strony www.progresja.com, prosimy o ustawianie się w odrębnej kolejce (nasza służba informacyjna będzie informować Państwa przed wejściem do klubu, w której kolejce należy się ustawić). Te osoby prosimy o przygotowanie numeru rezerwacji biletu, który został przesłany do Państwa mailem w momencie potwierdzenia transakcji. Na tej podstawie będzie można odebrać swój bilet przy wejściu do klubu.
Przypominamy, że każdy bilet uprawnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy.

Czego nie można wnieść na teren koncertu
Ze względu na kwestie bezpieczeństwa, jak i wymagania Artystów zabronione jest wnoszenie następujących rzeczy:
– ostre i ciężkie przedmioty
– broń (w tym biała oraz gazowa)
– materiały pirotechniczne i wybuchowe
– alkohol i środki odurzające
– własne napoje i artykuły spożywcze (dopuszczamy do 0,5 l. wody na osobę w plastikowej butelce umożliwiającej skontrolowanie jej zawartości)
– profesjonalne aparaty fotograficzne (z wymienną optyką)
– urządzenia przeznaczone do rejestracji audio/video
– przedmioty, które w ocenie Organizatora mogą spowodować zagrożenie bezpieczeństwa pozostałych uczestników koncertu

Przypominamy, że nie prowadzimy depozytu, dlatego też bardzo prosimy o nie branie ze sobą wyżej wymienionych przedmiotów.

Na terenie klubu (podczas imprezy)
Szatnia

Podczas imprezy dostępna będzie szatnia. Koszt przechowania 1 sztuki odzieży tynosi 3 PLN, koszt przechowania bagażu (plecak, mała walizka itp) wynosi 5 PLN, duży bagaż 7 zł. Opłata za zgubiony numerek to 10 zł. Ze względu na zapewnienie na widowni jak największej przestrzeni dla uczestników koncertu nalegamy na pozostawienie odzieży wierzchniej oraz plecaków, toreb itp. w naszej szatni.

Gastronomia
W 4 barach znajdujących się na terenie Progresja Music Zone (w tym 2 barach będących bezpośrednio na sali koncertowej) będzie można zakupić napoje i drobne przekąski. We wszystkich barach można płacić zarówno gotówką jak i kartami. Ze względów bezpiczeństwa wszystkie napoje serwowane będą w plastikowych kubkach.

Toalety
Na terenie Progresja Music Zone znajdują się 2 zespoły toalet (męskich i damskich). Zlokalizowane są one na parterze (na wprost od głównego wejścia do klubu) I na półpiętrze powyżej poziomu sali koncertowej.

Osoby niepełnosprawne
Klub nie jest przystosowany w pełni dla osób niepełnosprawnych przede wszystkim ze względu na swoją architekturę (sala koncertowa mieści się na pierwszym piętrze). Jednak zawsze chętnie staramy się pomóc tym, którzy takiej pomocy mogą potrzebować. Prosimy zatem o zgłaszanie takiej potrzeby do pracowników ochrony lub służb informacyjnych.

Palenie tytoniu
Na terenie Progresja Music Zone palenie jest niedozwolone. Strefa dla palących zostanie wyznaczona na zewnątrz klubu, jednak dopiero po wpuszczeniu na koncert większości widzów. Prosimy zatem o cierpliwość i powstrzymanie się od palenia do czasu otwarcia strefy dla palących.

Zabezpieczenie medyczne
W trakcie imprezy zostanie zapewnione zabezpieczenie medyczne, w postaci załogi ratowników. W przypadku konieczności skorzystania z ich pomocy prosimy o zgłoszenie tego do jednego z naszych pracowników (ochrona, służby informacyjne, technicy, barmani).

Po zakończeniu koncertu
Bardzo prosimy o stopniowe i spokojne opuszczanie klubu po zakończonym koncercie. Ze względu na charakter imprezy (koncert klubowy) prosimy liczyć się z tym, że mogą powstać zatory przy opuszczaniu klubu (zwłaszcza przy szatni). Dlatego też główna sala koncertowa (jak i cały teren przeznaczony dla widzów oraz nasze bary) będą dostępne dla Państwa także po zakończeniu występów Artystów.

Bardzo dziękujemy za zapoznanie się z powyższymi informacjami. Prosimy o przestrzeganie reguł w nich zawartych. Życzymy miłego koncertu