Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Popularna numetalowa grupa Hope, o której głośno było w ostatnim czasie choćby z uwagi na współpracę z Liroyem, przygotowuje się do wydania pierwszego oficjalnego albumu długogrającego. – Ta płyta, to właściwie trzynaście doskonałych singli – zapowiadają krążek muzycy. Oczekiwany debiut „da best of” zostanie wydany nakładem Fonografiki.

Istniejący od 2006 roku Hope jest jednym z najpopularniejszych zespołów nurtu numetal/rapcore w Polsce, który zdążył już zyskać uznanie poza granicami naszego kraju, grając koncerty m.in. w Niemczech, Czechach, Rosji czy Japonii. Hope, póki co, ma na koncie mini-album „When the Patience Ends” z 2007 roku oraz wydaną w Japonii EP-kę „Join The Gang” z 2010. Nowy album „da best of” światło dzienne ujrzy 22 listopada.

– Zawsze się zastanawiałem, dlaczego płyty wieńczące dokonania zespołów, czyli klasyczne ucinanie talonów nazywano „The best of…” – mówi Kroto, wokalista Hope. – Przecież każda płyta powinna być najlepszą z najlepszych. Dlatego nasza najnowsza płyta nazywa się „da best of” i to uczciwa nazwa, bo daliśmy z siebie to, co najlepsze, wszystko co w nas siedziało przez tyle lat. Ta płyta, to właściwie trzynaście doskonałych singli – dodaje.

Album „da best of” powstawał w Izabelin Studio pod okiem Andrzeja Puczyńskiego całą obróbka oraz miksem zajął się Sebastian Włodarczyk z Alvernia Studios, który miał ogromny wpływ na brzmienie płyty poza wkładem samego zespołu. Mastering został wykonany przez Stephena Marcussena w Hollywood. Krążek zostanie wydany nakładem Fonografiki. – Cieszymy się, że Hope zdecydował się na współpracę z nami – komentuje Damian Ekman z Fonografiki. – Śledzę i cenię twórczość chłopaków niemal od początku ich istnienia. Jestem przekonany o tym, że debiut Hope będzie jednym z najważniejszych w tym roku wydawnictw na scenie numetalowej w Polsce. I mam nadzieję, że nie tylko w Polsce. – dodaje.

Hope znany jest m.in. z bliskiej współpracy z Liroyem, w roku bieżącym zespół wystąpił na Polsat Sopot Festiwal, gdzie kultowy raper wykonał swoje największe hity lat 90′ w aranżacji Hope.

Więcej:

www.hopefan.tv
www.facebook.com/OfficialHopeFan
www.youtube.com/user/hopefantv
www.soundcloud.com/hopefan
www.fonografika.pl
www.facebook.com/fonografika

————

Dodatkowe informacje prasowe:
Link do PROMOMIX HOPE „da best of”

——————————————————————

Opis płyty:

HOPE to zespół świrów, których prowadzi jedyna, niezmienna myśl – „Idę drogą prawdy i dobra, szczerości i zrozumienia, wierności i oddania z siebie światu wszystkiego co najlepsze, zawsze.” Jest ich ośmiu, a muzyka którą tworzą jest czymś czego do tej pory nie było w naszym pięknym kraju… dla Ciebie to ich debiut, a dla nich to kolejny etap własnego rozwoju i pracy nad sobą….

Album „da best of” nie jest kompilacją niezapomnianych „hitów” zespołu HOPE jakie kiedykolwiek powstały, tego się nie spodziewaj. To ich całe życie – historia, doświadczenie i umiejętności – nagrane na jeden krążek. To wspólna myśl spisana w WIGLLISH, którą chcą Tobie przekazać. To potężne brzmienie niosące nadzieję, każdemu bez wyjątków… bez wyjątków!

Płyta powstała w Izabelin Studio pod okiem Andrzeja Puczyńskiego całą obróbka oraz miksem zajął się Sebastian Włodarczyk z Alvernia Studios, który miał ogromny wpływ na brzmienie płyty poza wkładem samego zespołu. Mastering został wykonany przez Stephena Marcussena w Hollywood, człowieka który współpracował z takimi gwiazdami jak: Aerosmith, Stevie Wonder, Paul McCartney, B.B. King, The Rolling Stones, Alice In Chains, Sevendust, Rod Steward, Smashing Pumpkins, Red Hot Chili Peppers, Prince, Nirvana, Korn, 30 Second To Mars, Limp Bizkit i wiele, wiele innych.

———————————————————————–

O koncercie premierowym:
Koncert premierowy poznańskiego zespołu HOPE:

HOPE – poznański produkt eksportowy!

Zespół HOPE powstał w 2006 roku. W 2010 roku wydał swój debiutancki krążek nakładem japońskiej wytwórni RB RECORDS, który sprzedał się z kilku tysiącach egzemplarzy. W Polsce ten sam album ukazał się jako tzw. „nielegal”. W 2011 roku HOPE odbył trasę po Rosji, która okazała się dużym sukcesem. W 2011, 2012 i 2013 roku zagrali jako jeden z hedalinerów na czeskim festiwalu FajtFest. W 2012 i 2013 roku zagrali na Przystanku Woodstock. W 2014 roku u boku Liroya zagrali na Polsat Sopot Festival w Operze Leśnej. Przez te lata godnie reprezentowali Wielkopolskę w kraju i na Świecie grając setki koncertów. Bywają nazywani polskim Limp Bizkit o większym potencjale.

Na 22 listopada przewidziana jest premiera ich nowego krążka, który ukarze się nakładem warszawskiej Fonografiki i właśnie z tej okazji organizowany jest koncert premierowy w klubie U BAZYLA. Na koncercie będzie można usłyszeć dotychczasowy dorobek zespołu oraz materiał z nowej płyty. Zapowiada się niesamowita uczta dla ucha i ducha z ogromem pozytywnej energii! Jest to pozycja obowiązkowa na koncertowej mapie Poznania! Sama płyta zaskoczy brzmieniem i swieżością, a pracowali przy niej tak znamienici fachowcy jak Stephen Marcussen, który współpracował z takimi gwiazdami jak: The Rolling Stones, Elton John, Frank Zappa, Alice In Chains, Aerosmith, Stevie Wonder, Paul McCartney, Red Hot Chilli Peppers, Nirvana, KoRn, 30 Seconds to Mars i wiele, wiele innych, Warto sprawdzić ten materiał! Płyta będzie dostępna w sklepach stacjonarnych oraz w internecie. Honorowy patronat na tą płytą objął Prezydent Miasta Poznania Ryszard Grobelny.