Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

01Co może powstać z połączenia ośmiu chłopaków o odmiennych gustach, wychowanych na muzyce lat 90-tych, dorastających w Wielkopolsce?! Odpowiedź jest prosta – naprawdę niezły rozpierdol. Właśnie ruszyła przedsprzedaż „da best of” zespołu HOPE z Poznania – albumu, który z pewnością jest tym co najlepsze w chłopakach z miasta stukających się(osiołków) koziołków. Niby debiut, a jednak nie do końca, bowiem premierowy krążek „Join the Gang” został wydany oficjalnie jedynie w Japonii!

Ci, którzy czekają na „da best of” mogą mi tylko pozazdrościć, bowiem ta płyta już od tygodnia, na dobre zagościła w moim samochodowym odtwarzaczu.” – mówi Aleksander Brejnak, właściciel wytwórni Fonografika, która została oficjalnym wydawcą HOPE.

Płyta „da best of” powstała w Izabelin Studio pod okiem Andrzeja Puczyńskiego. Całą obróbka oraz miksem zajął się Sebastian Włodarczyk z Alvernia Studios, który miał ogromny wpływ na brzmienie płyty poza wkładem samego zespołu. Mastering został wykonany przez Stephena Marcussena w Hollywood, człowieka który współpracował m.in. z: Nirvaną, The Rolling Stones, Korn, 30 Second To Mars, Limp Bizkit, Smashing Pumpkins, Red Hot Chili Peppers, i całą masą światowej czołówki.

Istniejący od 2006 roku Hope jest jednym z najpopularniejszych zespołów nurtu numetal/rapcore w Polsce, który zdążył już zyskać uznanie poza granicami naszego kraju, grając koncerty m.in. w Niemczech, Czechach, Rosji czy Japonii. Hope, póki co, ma na koncie mini-album „When the Patience Ends” z 2007 roku oraz wydaną w Japonii EP-kę „Join The Gang” z 2010. Nowy album „da best of” światło dzienne ujrzy 22. listopada br.
Album w przedsprzedaży można nabyć na oficjalnej stronie Fonografiki: www.fonografika.pl.