Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Tory Lanez [Kanada]

tory
adres:Progresja - Fort Wola 22
data:22/03/2017
otwarcie bram:19:00 (szczegółowy plan wydarzenia wkrótce)
scena/klub:MAIN STAGE
bilety:
przedsprzedaż - od 99 PLN | w dniu - PLN

TORY LANEZ (Toronto, Kanada) na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce, w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki album I TOLD YOU.
Gość specjalny: VeeCee

BILETY w cenie 99 zł (I pula/Tylko 500 szt), 119 zł (II pula), 139 zł (III pula) do nabycia od 15 września 2016 r. on-line w app Going https://goingapp.pl/evt/184409/tory-lanez-w-polsce oraz w sieci TicketPro w salonach Empik, Saturn i MediaMarkt na terenie całego kraju.

Artysta wytwórni Interscope Records, pod której szyldem swoje albumy wydali tacy artyści, jak m.in.: Eminem, Snoop Dogg, Dr. Dre, Madonna, Limp Bizkit, 50 Cent, Marilyn Manson czy Justin Timberlake, otrzymał w tym roku nominację BET Awards w następujących kategoriach:
Best New Artist 2016, Best New Hip Hop Artist 2016 oraz Best Hip Hop Video 2015 za utwór „Henny In Hand”!

Singiel „SAY IT” promujący album I TOLD YOU, już w pierwszym tygodniu od wydania, dotarł na 23 miejsce Billboard Hot 100

i jak dotąd w serwisie YouTube obejrzało go ponad 106 milionów osób!

W maju tego roku, artysta odwiedził Europę. Koncerty w stolicach Anglii, Francji czy Holandii szybko zostały wyprzedane, a to co działo się w Amsterdamie, ciężko opisać słowami.

Teraz czas na Polskę!

Say it!

“an intoxicating brew of atmosphere-warping R&B and pop zip…Tory Lanez is a promising talent”—Pitchfork

“Tory is a heartthrob on the rise. It’s not rare to hear his pleading vocals floating out of cars and bleeding from strangers’ headphones on the subway.”—The Fader

“Most likely to break out”—USA Today

“…one of the hip-hop world’s buzziest names.”—Billboard

“One of the defining albums of the late summer”—The Guardian

“He’s built a reputation for having an honest, upfront personality that shines through in his emotive lyricism and willingness to experiment with everything from dancehall pop to reggae and R&B.”—NYLON

“He’s achieved, but he’s only getting started.”—Complex
UWAGA! Apelujemy o kupowanie biletów na koncerty odbywające się w Progresji WYŁĄCZNIE w autoryzowanych punktach sprzedaży. Informujemy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią Państwa wejście na koncert. Klub nie ponosi odpowiedzialności za fałszywe bilety zakupione przez Państwa innymi kanałami niż te, które sami podajemy.


REZERWACJA / ZAKUP BILETU

Rodzaj biletu Cena Biletów
pula I 99.00 PLN

Jeżeli nie posiadasz u nas konta, prosimy o wypełnienie poniższych pól.


Płatność wyłącznie przelewem bankowym.

Rezerwacja biletów oznacza akceptację wszystkich punktów regulaminu klubu oraz sprzedaży biletów.