Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Tokio Hotel [Niemcy]

2017-th
adres:Progresja - Fort Wola 22
data:12/04/2017
otwarcie bram:19:00 (szczegółowy plan wydarzenia wkrótce)
scena/klub:MAIN STAGE
bilety:
przedsprzedaż - od 180 PLN | w dniu - PLN

Tokio Hotel wraca do Warszawy! 12 kwietnia zespół wystąpi na jedynym koncercie w Polsce w stołecznej Progresji w ramach trasy The DREAM MACHINE WORLD TOUR 2017!

Tokio Hotel powraca! W 2017 roku znów będą podbijać sceny na całym świecie jedną z najbardziej oczekiwanych tras koncertowych roku. Ostatni album ”Kings of Suburbia” i 50 niesamowitych występów na żywo w ponad  20 krajach na całym świecie, zachwyciło zarówno fanów jak i krytyków. Krążek szybko zdobył status złotego, osiągając pierwszą pozycję na listach przebojów w 30 krajach, a w kolejnych  17-stu trafił do pierwszej piątki.

Tokio Hotel zdobyło wiele międzynarodowych nagród, takich jak: US MTV VMA Moonman, European Music Awards, MTV Latin Music Awards a także MTV Japan Music Award. Sprzedali aż 7 milionów płyt na całym świecie, a część z nich zyskała status platynowych w 68 krajach.

Dominujący od ponad dekady na międzynarodowej scenie muzycznej, Tokio Hotel wie jak zaskoczyć. Ten elektro kwartet i tym razem obiecuje niespodziankę swoim fanom. Wiezie bowiem ze sobą niezwykłą produkcję pod tajemniczym tytułem ”DREAM MACHINE’’. Oczywiście nie zabraknie dobrze znanych hitów zespołu, ale Panowie chcą pokazać także swoją nową synthpopową odsłonę. Ich ostatnie projekty artystyczne wciąż jeszcze są tajemnicą i Bill Kaulitz nie chce na razie zdradzać szczegółów: “Nasze nowe utwory są bezpiecznie ukryte. Nikt ich jeszcze nie słyszał i tak pozostanie! Nasza najnowsza płyta będzie wyjątkowa. Zupełnie inna od tego co robiliśmy do tej pory. Włożyliśmy w nią całą swoją duszę”.

Przygotowania do trasy trwają już od wielu miesięcy. “Po prostu muszę występować. To jedyny powód dla którego żyję. Jeśli długo nie ma mnie na scenie, czuję że coś jest nie tak.” – kwituje wokalista. Inauguracyjny koncert trasy ‘’Dream Machine World Tour” odbędzie się 12 marca 2017 roku w Londynie. Następnie Tokio Hotel odwiedzi 29 miast Europy i Rosji.

tokyo
UWAGA! Apelujemy o kupowanie biletów na koncerty odbywające się w Progresji WYŁĄCZNIE w autoryzowanych punktach sprzedaży. Informujemy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią Państwa wejście na koncert. Klub nie ponosi odpowiedzialności za fałszywe bilety zakupione przez Państwa innymi kanałami niż te, które sami podajemy.


REZERWACJA / ZAKUP BILETU

Rodzaj biletu Cena Biletów
kolekcjonerski 180.00 PLN
Fan-Zone 360.00 PLN
Golden Circle 900.00 PLN

Jeżeli nie posiadasz u nas konta, prosimy o wypełnienie poniższych pól.


Płatność wyłącznie przelewem bankowym.

Rezerwacja biletów oznacza akceptację wszystkich punktów regulaminu klubu oraz sprzedaży biletów.