Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Otwarty Wtorek z NuPlays III – Finał / gość specjalny: Enclose

FINAL_otwarte_wtorki
adres:Progresja - Fort Wola 22
data:05/07/2014
otwarcie bram:18:00
scena/klub:NOISE STAGE
bilety:
przedsprzedaż - 25 PLN | w dniu - 25 PLN

gość specjalny: Enclose

enclose fotoHistoria Enclose rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy to wokalista i perkusista Juan Carlos Cano wraz z gitarzystą Robertem Almuiną i basistą Shuiim Andujo rozpoczęli swoją muzyczną przygodę w meksykańskim mieście Chihuahua. Ich muzyka szybko zdobyła popularność, która dosyć szybko przekroczyła granice ich rodzinnego miasteczka. Kulminacją ówczesnego etapu działalności zespołu było wydanie debiutanckiego EP „Enclose”, a także zorganizowana w Polsce trasa koncertowa „Soul Digging Tour 2012”, dzięki której Enclose zaczęło zdobywać coraz szersze grono wiernych fanów na terenie Starego Kontynentu.

W roku 2013 Juan podjął decyzję o przeniesieniu zespołu do Polski na stałe, z czym wiązała się konieczność zmiany składu grupy: na stałe dołączył występujący wcześniej gościnnie klawiszowiec Piotr Włodarczyk – pierwszy polski członek zespołu, a następnie perkusista Ireneusz Muszyński. Kolejnymi członkami zostali Meksykanin Pedro Lozano – gitarzysta i znajomy Juana z czasów zespołu DXTR, oraz basista polsko-peruwiańskiego pochodzenia Flavio Rojas. W tym składzie zespół wyruszył na letnią trasę po Polsce, odnosząc liczne sukcesy na scenach festiwalowych i klubowych, oraz stale powiększając grono swoich fanów. Zwieńczeniem roku okazało się wzięcie przez zespół (tymczasowo jako trio, przy udziale gitarzysty Michała Woźniackiego) udziału w Otwartych Wtorkach z Nuplays organizowanych w Warszawskim klubie Progresja, gdzie zdobył główną nagrodę jury. Rok 2014 zaczął się od mocnego akcentu – występu w Anglii podczas finału WOŚP i wydania teledysku do utworu „Where The River Flows”. Pojawiły się także zmiany osobowe – gitarzystę i perkusistę zastąpili odpowiednio: polski gitarzysta Michał Herda, oraz posiadający greckie korzenie Janis Kifonidis, uzupełniając w ten sposób międzynarodowy charakter kapeli.

Obecnie zespół zajęty jest tworzeniem i dopracowywaniem materiału na swoją pełnowymiarową płytę, urozmaicając ten okres koncertami oraz występami Juana Carlosa Cano w programie The Voice Of Poland.


REZERWACJA / ZAKUP BILETU

Możliwość rezerwacji online jest w tym momencie zawieszona.