Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Klasz Ov The Sejtans XII – Leash Eye / RE:ACT / Death Denied / Fiasko

klaszxii
adres:Progresja - Fort Wola 22
data:21/01/2017
otwarcie bram:18:00 (szczegółowy plan wydarzenia wkrótce)
scena/klub:NOISE STAGE
bilety:
przedsprzedaż - 25 PLN | w dniu - 35 PLN

Klasz Ov The Sejtans XII – XX – lecie Leash Eye

Koncerty cyklu Klasz Ov The Sejtans organizowane przez zespół Leash Eye oraz Klub Progresja, wpisały się już na stałe w krajobraz sceny rockowo-metalowej Warszawy i okolic. W tym roku zapraszamy wszystkich na dziesiątą edycje tego mini festiwalu. Od samego początku główną ideą tych muzycznych spotkań była promocja warszawskiej sceny rock metal oraz dobór zróżnicowanego lineup’u koncertów. Podczas kolejnych edycji „Klasza” zagrali między innymi: Rootwater, Gortal, Pyorrhoea, Naamah, J.D. Overdrive, So I Scream, Lostbone, Rusted Brain, Venflon, Hellectricity, Testor, Wild Pig, Exlibris, Leash Eye czy legendarny Proletaryat i cała masa innych zespołów.

Impreza zawsze stała na bardzo wysokim poziomie muzycznym, czego dowodem była entuzjastycznie reagująca publiczność oraz liczne bardzo pozytywne relacje w serwisach oraz forach internetowych.

Oprócz gospodarza imprezy, na tegorocznym Klasz Ov The Sejtans wystąpią: RE:ACT i Death Denied.
Dla Leash Eye będzie to wyjątkowy koncert, bo tego dnia zespół będzie obchodził XX – lecie działalności. Dodatkowo będzie to powrót na warszawską scenę po długiej nieobecności spowodowanej odejściem z zespołu wokalisty Sebastiana Pańczyka. Tego dnia zespół zaprezentuję się z nowym wokalistą Łukaszem Podgórskim.

Impreza odbędzie się 21 stycznia 2017, a każdy z zespołów, zgodnie z ideą imprezy, reprezentuje inna odmianę rock – metalu.

Główny patron medialny imprezy: ANTYRADIO.

Leash Eye – połączenie nowoczesności z klasyką hard rocka i metalu. To jak Deep Purple na sterydach oblany dozą mieszaniny stoner i southern oraz brzmienia silnika wielkiej ciężarówki. W dorobku trzy longplay’e w tym ostatni Hard Truckin’ Rock wydany we wrześniu 2013.

RE:ACT – Pięciu przystojnych, wysportowanych i utalentowanych młodzieńców nie byłoby w stanie stworzyć tak wybuchowej mieszanki rocka i new tonu jaką zrobili w 2013 roku weterani warszawskich scen muzycznych z RE:ACT.
Ściana gitar, basowe uderzenie, charyzmatyczny wokal oraz energia bijąca z ich styranych facjat zarażą, zakażą i pogrzebią sceptyków rockowych dźwięków.

Death Denied – Zespół, którego muzyka oscyluje w okolicach southern/rock metalu został założony w Łodzi w 2009 roku przez kumpli udzielających się wspólnie w innych projektach muzycznych. Ostatnia płyta zespołu Trasfuse The Booze pochodzi z 20014 i zebrała bardzo pozytywne recenzje słuchaczy oraz krytyków muzycznych w kraju i za granicą. Death Denied czerpie inspiracje z klasycznego, gitarowego grania spod znaku Black Sabbath oraz pustych butelek po Żubrze.
UWAGA! Apelujemy o kupowanie biletów na koncerty odbywające się w Progresji WYŁĄCZNIE w autoryzowanych punktach sprzedaży. Informujemy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią Państwa wejście na koncert. Klub nie ponosi odpowiedzialności za fałszywe bilety zakupione przez Państwa innymi kanałami niż te, które sami podajemy.


REZERWACJA / ZAKUP BILETU

Rodzaj biletu Cena Biletów
zwykły 25.00 PLN

Jeżeli nie posiadasz u nas konta, prosimy o wypełnienie poniższych pól.


Płatność wyłącznie przelewem bankowym.

Rezerwacja biletów oznacza akceptację wszystkich punktów regulaminu klubu oraz sprzedaży biletów.