Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Gentleman [Niemcy] Mtv Unplugged

gentemlan
adres:Progresja - Fort Wola 22
data:08/12/2017
otwarcie bram:20:00 (szczegółowy plan wydarzenia wkrótce)
scena/klub:MAIN STAGE
bilety:
przedsprzedaż - 99 PLN | w dniu - 150 PLN

Po nadspodziewanie dobrze przyjętym projekcie Mtv UNPLUGGED, Gentleman powraca z serią zimowych występów. Wśród 15 europejskich koncertów z udziałem gości specjalnych jest Warszawa. Artysta wystąpi 8 grudnia w klubie Progresja.

Bilety na to wydarzenie w ,,walentynkowej’’ cenie 99 PLN będą dostępne od 9 lutego na eBilet.pl oraz w sieci salonów empik.

Wejście od godziny: 20:00
start: 21:00
After Party: 23:00

Bilety:
99 PLN / do wyczerpania puli
120 PLN / do 07.12.
150 PLN / w dniu koncertu

Informacje:
www.rootzmusic.pl

*Już wkrótce więcej szczegółów na temat gości specjalnych oraz programu after party. Organizatorem koncertu jest agencja Roots Music Promotion.

Gentleman właściwie Tilmann Otto to międzynarodowej sławy niemiecki wokalista reggae, który śpiewa w języku angielskim. Ma na swoim koncie 11 albumów w tym 3 koncertowe. Jest pierwszym artystą reggae, który wziął udział w prestiżowym projekcie Mtv UNPLUGGED. Występ został zarejestrowany w sierpniu 2014 r. w Kolonii. Gentlemanowi na scenie towarzyszył jego zespół The Evolution, kwartet smyczkowy oraz zaproszeni goście m.in. multiinstrumentalista Dean Fraser, Shaggy oraz Campino frontman grupy Die Toten Hosen.

www.gentleman-music.com


Bilety: ebilet.pl


UWAGA! Apelujemy o kupowanie biletów na koncerty odbywające się w Progresji WYŁĄCZNIE w autoryzowanych punktach sprzedaży. Informujemy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią Państwa wejście na koncert. Klub nie ponosi odpowiedzialności za fałszywe bilety zakupione przez Państwa innymi kanałami niż te, które sami podajemy.