Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Udo Dirkschneider [Niemcy] wykonuje utwory ACCEPT / Anvil [Kanada]

DIRKSCHNEIDER_mini
adres:Progresja - Fort Wola 22
data:10/03/2016
otwarcie bram:19:00 (szczegóły poniżej)
scena/klub:MAIN STAGE
bilety:
przedsprzedaż - od 79 PLN | w dniu - 100 PLN

Były członek legendarnej kapeli ACCEPT – Udo Dirkschneider już w marcu w Progresja Music Zone!

19:00 – drzwi
20:00-21:00 – Anvil
21:30-23:00 – Udo Dirkschneider

Będzie to ostatnia szansa, aby usłyszeć piosenki Acceptu z oryginalnym wokalem Dirkschneidera. Udo już nigdy więcej nie wróci na trasę z tym repertuarem.

W roli supportu wystąpi Anvil – legendarny zespół z Kanady, którego brzmienie wywarło wpływ na takie kapele jak Slayer, Megadeth, Anthrax, czy Metallica!

Trasa Back To The Roots Tour wyprzedaje się w całej Europie, a już w marcu zawita do Warszawy na jedyny koncert w Polsce!

Ikona metalu Udo Dirkschneider podczas, rozpoczynającej się na początku 2016 roku trasy, będzie wykonywał utwory ACCEPT.
Udo pochodzi z Solingen i jest niepodważalnie najbardziej cenionym twórcą niemieckiego heavy metalu. Jego głos jest ugruntował pozycję ponadczasowych hitów, takich jak: „Princess Of The Dawn”, „Balls To The Wall” czy „Metal Heart”. Podczas koncertu w Progresji muzyk wykona pełen set piosenek z okresu działalności w ACCEPT. Wystąpi wraz z obecnymi członkami zespołu U.D.O – ale z uwagi na szczególny charakter trasy, firmowana jest ona nazwiskiem artysty – Dirkschneider. Najbardziej płodnym i przełomowym okresem w karierze muzyka był początek lat 80-tych. Nadchodząca trasa przeniesie nas w ten wspaniały rozdział kariery Dirkschneidera.

“Nadal sprawi mi ogromna frajdę granie tych piosnek na żywo” – mówi Udo. “Oczywiście, jest to duża część mojego życia, jednak przychodzi moment w życiu, gdy trzeba zamknąć pewien rozdział. Było wiele spekulacji i plotek dotyczących ACCEPT. Dlatego też postanowiłem wydać muzyczny manifest tą trasą, dając tym samym, fanom możliwość posłuchania starych piosenek, w pełnym wymiarze czasowym”.

Po tej trasie, od 2017 roku, U.D.O. będą grać wyłącznie utwory z obecnego repertuaru zespołu Dirkschneidera, który powstał w późnych latach 80-tych, tuż po odejściu muzyka z ACCEPT. Ten niemiecki wokalista na przestrzeni wielu lat działalności, stworzył ponadczasowe hity, takie jak: „Animal House”, „Timebomb” lub „Man And Machine”. Jednak z końcem przyszłorocznej trasy, ten etap w historii muzyki rockowej zostanie zamknięty na zawsze.

“Anvil is Anvil!”

Anvil is Anvil, to tytuł najnowszej płyty, wyrażający bezkompromisowy charakter tego zespołu. Znajdziecie na niej nagrania typowe dla tej kapeli, a jednocześnie są to świeże, czasami zaskakujące i mocno ekscytujące dźwięki. „Jesteśmy czasami krytykowani za to, że nigdy się nie zmieniamy”, mówi gitarzysta i wokalista Lips Kudlow. „Ale dlaczego mielibyśmy coś zmieniać? Czyż pozostanie wiernym sobie nie jest najważniejsze? By robić to, co robisz najlepiej? Ideą naszego najnowszego albumu jest hasło: jesteśmy jacy jesteśmy, i to się nie zmieni!”

Anvil is Anvil zostanie wydany przez Steamhammer / SPV 26 lutego 2016 roku.
Lips Kudlow, perkusista Robb Reiner i ich nowy basista Chris Robertson, prezentują całkowicie magiczny album. Kudlow: „Czas pokaże, czy ta płyta jest absolutnym szczytem w naszej karierze, ale ja już tak o niej myślę.

Anvil is Anvil nie tylko porusza ważne tematy, ale pokazuje, że zespół ma apetyt na życie, a ich muzyka jest wielopłaszczyznowa i dynamiczna. Wyruszając w trasę z U.D.O., tworzą wyjątkową mieszankę powermetalową, która pojawiając się na scenie Progresja Music Zone na pewno nie zostanie niezauważona przez fanów gatunku.

bilet-udo


REZERWACJA / ZAKUP BILETU

Możliwość rezerwacji online jest w tym momencie zawieszona.