Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Destruction [Niemcy] / Nervosa [Brazylia] / Gonoreas [Szwajcaria]

destr
adres:Progresja - Fort Wola 22
data:22/01/2017
otwarcie bram:19:00 (szczegółowy plan wydarzenia wkrótce)
scena/klub:MAIN STAGE
bilety:
przedsprzedaż - 80 PLN | w dniu - 90 PLN

Szwedzi z Enforcer nie wezmą udziału w kolejnej części europejskiej trasy Destruction. Zastąpi ich thrashmetalowe trio w damskim wydaniu – brazylijska Nervosa. Zmiana w line-upie została wprowadzona chwilę po ogłoszeniu przez Knock Out Productions czterech polskich koncertów niemieckiej legendy.
Destruction wystąpi 21 stycznia w gdańskim B90, 22 stycznia w warszawskiej Progresji, 23 stycznia w poznańskim u Bazyla i 24 stycznia w katowickim MegaClubie.

DESTRUCTION (Niemcy) thrash metal:

Nie można być fanem thrash metalu i nie znać tej nazwy. Destruction to legenda gatunku, jedna z najbardziej zasłużonych załóg na świecie, współtwórcy niemieckiej szkoły thrash metalu, która z paroletnią przerwą funkcjonuje od 1982 roku aż do dziś. Trio, któremu przewodzi charyzmatyczny wokalista, basista, wesołek oraz miłośnik pięknych kobiet, „Schmier” od 2010 roku ma szczególne związki z Polską, bo za perkusją w Destruction siedzi od tego roku nasz rodak Wawrzyniec „Vaaver” Dramowicz.
Niełatwo streścić historię tak zasłużonej, do tego wciąż tworzącej, formacji w paru słowach. Na koncie kapeli z Badenii-Wirtembergii są tak pomnikowe albumy jak „Infernal Overkill” (1985) i „Eternal Devastation” (1986), EP-ki „Sentence Of Death” i „Mad Butcher”, ta druga z kultowym rzeźnikiem, maskotką kapeli, thrashowe evergreeny, jak „Curse The Gods”, „Bestial Invasion”, „Life Without Sense”, „Black Mass”, i wiele innych. Niemiecka maszyna pod nazwą Destruction działa sprawnie, regularnie i co kilka lat daje nam w prezencie porcję parunastu nowych utworów na płycie. Ostatni prezent od dwóch Niemców i Polaka nosi tytuł „Under Attack” i wręczony nam został w maju 2016 roku. Okazja do podziękowania za niego nadarzy się podczas mini trasy Destruction po Polsce wraz z Enforcer.
Sprawdź, jeśli lubisz: Kreator, Sodom, Slayer, Exumer, Exodus…
http://www.destruction.de/
https://www.facebook.com/destruction

NERVOSA (Brazylia) thrash metal:

Były sobie trzy zwariowane dziewczyny. Serdeczne kumpele z Sao Paulo, Fernanda Lira (gitara basowa, wokal), Prika Amaral (gitara, wokal) i Pitchu Ferraz (perkusja), zakochane bez pamięci w thrash metalu, w 2010 roku postanowiły ziścić marzenie o założeniu zespołu. Nazwały go Nervosa i z miejsca zaczęły ostro pracować nad piosenkami. Dwa lata później na koncie miały demo, a za kolejne dwa kontrakt z Napalm Records i debiutancki album „Victim Of Yourself”. Oldschoolowy szybki thrash, w którym słychać echa Slayera, Exodus, Dark Angel, pierwszej Metalliki, wczesnego Testament i szczyptę Death, spodobał się fanom w różnych krajach, bo Nervosa zaczęła intensywnie koncertować. Odwiedziła również Polskę! Scenę Brazylijki dzieliły już między innymi z Exodus, Raven, Grave, Samael, Exumer, Artillery.
W Polsce nie pojawi się już Pitchu Ferraz, która w 2016 roku rozstała się z koleżankami, ale nagrywała jeszcze z Lirą i Priką drugą płytę „Agony”. Właśnie ten materiał Nervosa będzie promować w naszym kraju, otwierając koncerty innych swoich idoli, Destruction. Na bębnach zagra Kanadyjka Samantha Landa.
Sprawdź jeśli lubisz: Holy Moses, Exodus, Slayer, stara Sepultura…
http://nervosaofficial.com
https://www.facebook.com/pg/femalethrash

GONOREAS (Szwajcaria) heavy metal, hard rock, power metal:

Trochę Accept, trochę Saxon, trochę Iron Maiden, trochę Judas Priest, trochę starego power metalu z jego epickimi refrenami. Dodajcie sobie takie granie w głowie, a wyjdzie wam muzyka, jaką gra mający korzenie w 1994 roku szwajcarski zespół Gonoreas. Pięć płyt na koncie, mnóstwo koncertów i przede wszystkim znakomita gra na gitarze Damira Eskica, jedynego muzyka w składzie, który pamięta początki zespołu. Swoją robotę znakomicie robi również wokalista Leandro Pacheco, obdarzony mocnym głosem, umiejący zarówno świetnie śpiewać „w górze”, jak i przestraszyć niskim krzykiem.
Gonoreas będzie promować w Polsce swój piąty duży album „Destructive Ways” z 2015 roku. Dodajmy, że na poprzednim wydawnictwie Szwajcarów, „The Mask Of Shame” w tytułowej kompozycji gościnnie udziela się Schmier z Destruction.
Sprawdź jeśli lubisz: Accept, Saxon, Iron Maiden, Judas Priest, Destruction…
http://www.gonoreas.ch/
https://www.facebook.com/Gonoreas/

Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Left Hand Sounds
https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg
https://www.instagram.com/lefthandsounds

B90
http://www.b90.pl/
https://www.facebook.com/B90klubBILET KOLEKCJONERSKI

Bilet kolekcjonerski to bilet z limitowanej serii.

Od biletu „zwykłego” odróżnia go atrakcyjna forma graficzna. Każdy egzemplarz ma też swój własny niepowtarzalny numer.

Bilety kolekcjonerskie można nabyć tylko w Progresji oraz przez stronę www.progresja.com, a także w wybranych punktach sprzedaży stacjonarnej.

UWAGA!

Bilet kolekcjonerski to nie bilet personalizowany. Na tym bilecie nie można dodać swojego zdjęcia.


UWAGA! Apelujemy o kupowanie biletów na koncerty odbywające się w Progresji WYŁĄCZNIE w autoryzowanych punktach sprzedaży. Informujemy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią Państwa wejście na koncert. Klub nie ponosi odpowiedzialności za fałszywe bilety zakupione przez Państwa innymi kanałami niż te, które sami podajemy.


REZERWACJA / ZAKUP BILETU

Rodzaj biletu Cena Biletów
kolekcjonerski
90 PLN w dniu koncertu
80.00 PLN

Jeżeli nie posiadasz u nas konta, prosimy o wypełnienie poniższych pól.


Płatność wyłącznie przelewem bankowym.

Rezerwacja biletów oznacza akceptację wszystkich punktów regulaminu klubu oraz sprzedaży biletów.