Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

B.A.P [Korea Południowa]

2017-bap_mini
adres:Progresja - Fort Wola 22
data:06/05/2017
otwarcie bram:19:00 (szczegółowy plan wydarzenia wkrótce)
scena/klub:MAIN STAGE
bilety:
przedsprzedaż - PLN | w dniu - PLN wkrótce

B.A.P to ogólnoświatowy fenomen – są zespołem, który jest obecnie na szczycie topowych rankingów i sprzedaje dziesiątki tysięcy biletów w przeciągu kilku godzin!
Po sensacyjnej trasie, która odbyła się na całym świecie i wydaniu albumu „Noir” w ubiegłym roku, B.A.P jest gotowy na powrót do Europy, aby rozpocząć zabawę ze swoimi BABYz!
Zagrają koncerty w Paryżu, Frankfurcie, Warszawie jak i również w Budapeszcie i Moskwie:
3 maja 2017: Paryż, Le Zenith
5 maja 2017: Frankfurt, Jahrhunderthalle
6 maja 2017: Warszawa, Progresja
7 maja 2017: Budapeszt, Barba Track
9 maja 2017: Moskwa, Yota Space

Oficjalna strona B.A.P ujawniła plakat, na którym znajduje się szóstka członków grupy – Bang Yong Guk, Him Chan, Dae Hyun, Young Jae, Jong Up oraz Zelo znajdują się na scenie pełnej kolorowych neonów i konfetti, dając fanom powody, aby oczekiwać koncertów pełnych czystego szaleństwa.

Podczas tegorocznej trasy wokół pięciu europejskich miast, B.A.P planuje rozbudowaną interakcję z BABYz stwarzając intymną atmosferę pomiędzy artystą i ich fanami jak żaden inny zespół kpop.
W trakcie trwania show, oprócz wysłuchania największych hitów B.A.P, będziemy mieć okazję uczestniczyć w niezwykłym „opening session”, które zapewni nam wyjątkowy DJ. BABYz są zachęcani do samodzielnego ingerowania w swój „party look”, aby cieszyć się z całkowicie nowego poziomu koncertowego doświadczenia.

Specjalne i limitowane pakiety biletów na koncert będą dostępne już wkrótce.
Informacje o biletach: 14 lutego 2017
Start przedsprzedaży biletów: 15 lutego 2017
Europo, przygotuj się na imprezę z Bang Yong Guk, Him Chan, Dae Hyun, Young Jae, Jong Up oraz Zelo!
UWAGA! Apelujemy o kupowanie biletów na koncerty odbywające się w Progresji WYŁĄCZNIE w autoryzowanych punktach sprzedaży. Informujemy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią Państwa wejście na koncert. Klub nie ponosi odpowiedzialności za fałszywe bilety zakupione przez Państwa innymi kanałami niż te, które sami podajemy.