Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Szanowni Państwo,

mimo że Progresja Music Zone była w pełni przygotowana do organizacji koncertu Illusion / Afromental / Power Of Trinity / The Sixpounder / Coria, który miał się odbyć 9 października, organizator koncertu zdecydował się go odwołać.
Oficjalny komunikat organizatora – Concert Agency One:

Z przykrością pragniemy poinformować, że wydarzenia związane z Jesienną Trasą Koncertową się nie odbędą.
Powodem odwołania koncertów jest naruszenie jednej z umów oraz wycofanie zgody na organizację imprezy masowej w zaplanowanym miejscu i terminie. Od wielu miesięcy, nasze starania by dopełnić wszystkich formalności oraz wszystkie nasze kroki podjęte w tym celu spełzły na niczym.
Mimo usilnych starań, nie udało się znaleźć rozwiązania satysfakcjonującego wszystkie strony, które pozwoliłoby na realizację zaplanowanych wydarzeń na odpowiednim poziomie artystycznym oraz technicznym, więc podjęliśmy najtrudniejszą dla nas decyzję o odwołaniu Trasy. Dla każdego organizatora odwołanie planowanego od miesięcy wydarzenia jest niezwykle trudną decyzją . Do ostatniej chwili wspólnie z zespołem i managementem robiliśmy wszystko, żeby koncerty się odbyły. Jednak kłopoty przy realizacji jednego z wydarzeń uniemożliwiły przeprowadzenie kolejnych. Rozumiemy zawód i rozczarowanie publiczności, zespołów oraz ich fanów, a także wszystkich tych, którzy zaangażowali swój wysiłek i czas. Sami również jesteśmy głęboko zasmuceni. Bardzo wszystkich przepraszamy, jednak nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Wszystkich tych, którzy kupili bilety na koncerty, pragniemy zapewnić że decyzja o odwołaniu koncertów jest ostateczną, a zgodnie z regulaminem bileterni, zwrot kosztów za zakupione bilety nastąpi w przeciągu 30 dni od odwołania koncertu.

Z poważaniem
Prezes Spółki Concert Agency One
M. Ejankowski