Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • Grupa Man with a Mission wystąpi jako support przed koncertem Rise Against, który odbędzie się 10 czerwca w klubie Progresja w Warszawie. Zespół gra alternatywny pop, a jego znakiem rozpoznawczym są charakterystyczne maski.

  Więcej >>

 • pin-up2

  Progresja Café zaprasza na najbardziej odjechaną imprezę w stylu amerykańskim! 24 kwietnia będziemy tropić prawdziwego ducha USA. Swoją obecność potwierdzili już wcześniej motocykliści z Road Runners MC Poland i footballiści z Warsaw Sharks. Jednak czym byłaby impreza amerykańska bez zagrzewających do dobrej zabawy pięknych dziewczyn!
  Jeśli chcecie spotkać jedną z tych ślicznotek, które widzicie na zdjęciach to wpadajcie na naszą imprezę! Potwierdziły już, że się zjawią!
  Lola Noir, Dirty Lilly, Rocket Judy i Molly Gin to miłośniczki burleski i stylu retro. Każda lubi nieco inną epokę i ma inny temperament ale razem porwą was do tańca i pokażą jak się bawią pin up girls!
  Odpowiedzialni za foty są: Bartosz Więsierski i Andrew ‚Kaziq’ Wasilkiewicz

  Więcej >>

 • Codziennie od 16:00 do 23:00 w Progresja Cafe możecie kupić karnety i bilety kolekcjonerskie na koncert Ozric Tentacles i imprezę Serotonina, które odbędą się 25 kwietnia.

  PROGRESJA.2015-04-25.OZIRIC SEROTONINA.ticket.PREV.v1PROGRESJA.2015-04-25.OZIRIC-TENTACLES.ticket.PREV.v1PROGRESJA.2015-04-26.SEROTONINA.ticket.PREV.v1

  Więcej >>

 • Zmiana miejsca koncertu Rise Against

  Koncert zespołu Rise Against w Warszawie został przeniesiony z hali Torwar do klubu Progresja. Nie zmienia się natomiast data wydarzenia. Koncert odbędzie się 10 czerwca.

  Wszystkie wcześniej zakupione bilety na warszawski koncert zachowują ważność (bilety zakupione na trybuny będą uprawniać do wejścia do sektora GA). Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl i w salonach EMPIK na terenie całego kraju, a także w klubie Progresja.

  Więcej >>

 • nneka

  Dziś agencja Good Music potwierdziła, że koncert Nneki odbędzie się w Progresji:

  Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Nneki, którym nie udało się załapać na wyprzedane bilety! Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie od managementu – warszawski koncert artystki odbędzie się w Klub Progresja! W związku z tym w sprzedaży pojawi się dodatkowa pula biletów. Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety zachowują swoją ważność i nie ma potrzeby ich wymiany.

  Good Music Production

  Więcej >>


 • polskairlandia_mini

  Wspieramy polską drużynę podczas meczu Polska – Irlandia już w najbliższą niedzielę 29 marca o 20:45! Chcecie wiedzieć jak bardzo? Za każdego gola strzelonego przez Polaków, każdy kto ogląda z nami w Progresja Cafe ma na barze jedno lane piwo za 1 zł! Kibicujemy, kibicujemy.
  Dołączajcie do wydarzenia na FB i śledźcie kolejne niespodzianki: https://www.facebook.com/events/1570420956561735/

  Więcej >>

 • Od 10 marca Progresja Cafe będzie czynna codziennie od 16:00 do 23:00.

  Więcej >>

 • Oficjalny komunikat zespołu:

  Zespół Axxis ze względu na wydarzenia, których niestety wcześniej nie można było przewidzieć, musi odwołać zaplanowane koncerty w Polsce, które miały odbyć się 12.03. w Gdyni, 13.03. w Warszawie i 14.03. we Wrocławiu.
  Przez ostatnich 25 lat nie musieliśmy jeszcze nigdy odwołać show, ale jak to niestety bywa, kiedyś musi być ten pierwszy raz.„, rozpacza Harry Oellers, klawiszowiec zespołu.

  Więcej >>

 • betrayer-infernum

  Po latach nieobecności na scenę wraca legenda polskiego death metalu – zespół Betrayer. Album zatytułowany „Infernum In Terra” ukaże się 18 marca i będzie to wyjątkowe wydawnictwo, bo wyprodukowane w kooperacji między Mystic Production oraz Witching Hour. Płyta została nagrana w Antubis Studio w Kwidzynie, w okresie od jesieni 2013 do lata 2014 zaś masteringu dokonali bracia Wiesławscy w Hertz Studio.
  Obecnie Betrayer tworzą Piotr „Berial” Kuzioła(bas, wokal) i Sławek „Mokry” Tomkiewicz (gitara) z Koszalina oraz Krzysiek Tubaja (gitara) i Piotr „Vjader” Majka (perkusja) z Kwidzyna.

  Więcej >>

 • IMANY-Soundtrack

  SOUNDTRACK do filmu SPÓDNICE W GÓRĘ (SOUS LES JUPES DES FILLES)
  Premiera 17.06.2014
  Oto następczyni fantastycznej debiutanckiej płyty Imany, „The Shape Of A Broken Heart”, która w Polsce trzykrotnie pokryła się platyną! Kolejne przedsięwzięcie urodzonej nieopodal Marsylii byłej modelki, obdarzonej cudownym soulowo-bluesowym głosem, jest ścieżka dźwiękowa do komedii, której polski tytuł to „Spódnice w górę”.

  Więcej >>

 • Lider Rotting Christ, Athanasios Sakis Tolis alias Necromayhem, już przed trzydziestu laty na początku swojej muzycznej drogi, wiedział, że całe jego życie obracać się będzie wokół ekstremalnych dźwięków. Pierwszy zespół, który w wieku lat 13 stworzył do spółki z młodszym (11-letnim) bratem Efthimiosem Themisem a.k.a. Necrosauronem i starszym o rok kolegą Mutilatorem to Black Church. Po dwóch latach grania (w 1987 roku) przekształcili się on w Rotting Christ. Początkowo grali grindcore, ale już ich trzecie demo “Satanas Tedeum” uznawane jest za pionierski, blackmetalowy materiał z Grecji. To wówczas narodziły się podwaliny potęgi helleńskiej sceny metalowej, za sprawą EP’ki “Passage To Arcturo”, debiutanckiego “Thy Mighty Contract” oraz wydawnictw Varathron, Nightfall, Septicflesh, Thou Art Lord czy Necromantii oczy miłośników black metalu przestały spoglądać tylko ku mroźnej północy, a ich dusze dały się uwieść specyficznemu klimatowi mrocznego południa.

  Więcej >>