Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • Dziś do sprzedaży w Progresja Cafe trafiły kolejne bilety kolekcjonerskie. Możecie już kupować: Die Krupps, Gazpacho, Marsheaux.
  Progresja Cafe otwarta jest codzienne od 16:00 do 23:00

  marsheaux-bilet

  gazpacho-bilet

  DieKrupps-bilet

  Więcej >>

 • Szanowni Państwo,
  bilety na koncert zespołu Sonata Arctica, który miał się odbyć 15.05 w Progresja Music Zone, a z powodu choroby wokalisty został odwołany, można zwracać w punktach zakupu do 24.05. Późniejsze zwroty nie będą uwzględniane.Dotyczy to biletów kupowanych w stacjonarnych punktach sprzedaży takich jak sklepy Empik oraz bileterii: eventim, eBilet, biletyna, kupbilecik.

  Więcej >>

 • Progresja Music Zone oraz Knock Out Productions z przykrością informują, że zespół Sonata Arctica nie zagra dziś w Warszawie.

  Odwołanie koncertu spowodowane jest poważną infekcją strun głosowych wokalisty, Tony’ego Kakko. Po koncercie w Krakowie dostaliśmy prośbę by umówić wizytę u specjalisty w Warszawie.
  Niestety, diagnoza lekarza była zdecydowana: zakaz śpiewania „do odwołania”.

  Mimo to zapraszamy wszystkie chętne osoby na koncert! Oba supporty, czyli Freedom Call oraz Twilight Force zagrają swoje przedłużone sety, a do tego zespół Sonata Arctica z przyjemnością spotka się z fanami, porozmawia, rozda autografy, będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
  Wejście na to wydarzenie będzie kosztowało 45 zł (połowa ceny biletu na koncert) i będzie płatne przy wejściu na koncert.

  ZWROTY BILETÓW

  Osoby, które nie zdecydują się wziąć udziału w wydarzeniu mogą zwracać bilety:
  Bilety zakupione w systemie Eventim, eBilet, Kupbilecik.pl, biletyna.pl, w Empikach, w Progresja Cafe i przez stronę www.progresja.com można zwracać w całości w miejscu zakupu.

  Osoby, które zdecydują się uczestniczyć w koncercie dwóch pozostałych zespołów i meet&greet z Sonatą Arcticą otrzymają Częściową refundację biletów w następujący sposób:
  Bilety zakupione w klubie Progresja refundowane kwotą 45 zł będą przy wejściu na koncert.
  Bilety zakupione przez stronę Progresja Music Zone będą refundowane kwotą 45 zł przelewem na wskazane konto.

  Bilety zakupione w systemach eBilet i kupbilecik.pl będą refundowane w miejscu zakupu kwotą 45 zł.
  Żeby otrzymać częściową refundację biletu wysokości 45 zł w sieci eventim należy napisać na adres info@eventim.pl. Operator przekaże Państwu voucher na kwotę 45 zł na wybrane przez Państwa dostępne w sieci eventim.

  We względów logistycznych nie możemy refundować biletów zakupionych w bileteriach zewnętrznych. Tutaj zasada jest prosta – prosimy zwrócić bilety w miejscu zakupu a przy wejściu płacicie 45 zł za wejście na koncerty Freedom Call, Twilight Force oraz Meet&Greet z Sonata Arctica.

  Jeśli ktoś mimo wszystko chciałby zwrócić bilet i odzyskać pełną kwotę, może to zrobić w miejscu zakupu biletu.

  Życzymy zdrowia Tony’emu.

  Przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale jest ona poza naszą kontrolą. Proponowana przez nas opcja jest najrozsądniejszym wyjściem z sytuacji – zespoły Freedom Call oraz Twilight Force zagrają dłuższe sety. Zapraszamy do wsparcia zespołów i wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

  18:00 – otwarcie bram
  19:00 – 19:45 – Twilight Force
  19:45 – 20:15 – Meet&Greet z Sonata Arctica
  20:15 – 21:30 – Freedom Call

  Więcej >>


 • jinjer

  Już za parę dni rusza wspólna trasa ukraińskiego zespołu Jinjer i polskiego Totem. Lutowe koncerty obydwu kapel w Polsce zostały odwołane z powodu wizowych problemów Ukraińców, którzy deklarują, że tym razem nic nie powstrzyma przed zgraniem w u nas. Muzyka obydwu zespołów to zbliżone połączenie death/trash metalu z bardzo silnym, growlującym wokalem wokalistek: Weroniki (Totem) i Tatyany (Jinjer).

  W ramach trasy zespoły odwiedzą cztery miasta:
  14 maja – Warszawa – Progresja Music Zone
  15 maja – Poznań – U Bazyla
  16 maja – Kraków – Rotunda
  17 maja – Rzeszów – Vinyl

  Bilety na wszystkie koncerty w cenie 20/25 zł (z wyjątkiem koncertu warszawskiego) dostępne w kasach klubowych.

  Więcej >>

 • RIGOR MORTISS

  Zespół powstał w 1990 roku w Płocku – to ważny wyróżnik. Tam, gdzie powietrze jest pełne ołowiu, tlenków azotu, dwutlenków siarki i węgla, łatwiej było znaleźć dźwięki, które oddawały nastrój tych lat. To nie przypadek, że najważniejsze zespoły tamtych lat pochodziły z miast brudnych i popękanych. Ministry z Chicago, amerykańskiej stolicy przemysłu samochodowego. Nine Inch Nails z Cleveland, które jest (a przynajmniej wtedy było) jedną wielką hutą żelaza. Einstürzende Neubauten z Berlina Zachodniego, symbolu miasta wewnętrznie pękniętego na dwie części. Young Gods z Fryburga w Szwajcarii, rozdartego między Francuzami i Niemcami. W końcu Front 242 z Brukseli, miasta nieudolnie próbującego spinać Flamandów i Walonów. Płock świetnie pasuje do tej wyliczanki. To miasto zdominowane przez wielką petrochemię. Kominy z płonącymi pochodniami nadawały mu do końca ubiegłego wieku nierealny, industrialny charakter. Samo miasto również jest pęknięte – między własną wielkością (w końcu w średniowieczu było stolicą kraju), a dzisiejszą prowincjonalnością, gdy nie potrafi wyrwać się z cienia pobliskiej Warszawy. Płock zawsze był wylęgarnią grup nieoszlifowanych, z ostrymi kantami – jak punkowe Farben Lehre, Podwórkowi Chuligani, Strajk, metalowe Hazael, Abberation, Gate, czy crossowy Lao Che.

  Więcej >>

 • tbog

  Zachęcamy do skorzystania z gorącej oferty biletowej eBiletu. Tylko teraz kupując 2 bilety na koncert The Beauty Of Gemina [Szwajcaria] / Spiral69 [Włochy], który odbędzie się w Progresji 9 maja, trzeci bilet dostajecie w prezencie!
  Promocyjna akcja dostępna TUTAJ

  Więcej >>


 • Covan-kostki_mini

  Zbliża się 8 maja, a wraz z nim charytatywny koncert Covan wake the fuck up, podczas którego wystąpią: Vesania / Hate / Antigama / Vedonist / Hellecticity / War-saw / Death Denied / Martyrdoom.

  Cały dochód z koncertu i z licytacji, które będą miały miejsce podczas koncertu zostanie przeznaczony na pomoc w rehabilitacji Adriana Covana Kowanka byłego wokalisty Decapitated / Atrophia Red Sun.

  Mamy też niespodziankę od NoLogoPicks.cm. Pamiątkowe kostki – cegiełki, które będziecie mogli kupić w dniu koncertu za 10 zł. Edycja limitowana: 100 szt.

  Więcej >>

 • Link do video: KLIK

  Więcej >>

 • Oficjalny komunikat Metal Mind Production w sprawie przełożenia koncertu At the Gates:

  Z przykrością informujemy, że z przyczyn od organizatora niezależnych krakowski koncert grupy At The Gates (zaplanowany na 23.05.2015) został odwołany. Bilety można zwracać w miejscu zakupu.

  Jednocześnie informujemy, że warszawski koncert został przeniesiony do klubu Proxima, a ceny uległy zmianie. Od dzisiaj bilety są do nabycia w cenach 100 zł (w przedsprzedaży) i 110 zł ( w dniu koncertu). Osoby, które kupiły już bilety mogą je zwrócić w punktach sprzedaży i nabyć w nowej cenie.

  Line-up warszawskiego koncertu powiększy się o trzy supporty. Przed At The Gates publiczność rozgrzeją The Sixpounder, The Dead Goats oraz In Twilight’s Embrace. Plan wieczoru wygląda następująco:

  22.05.2015, Warszawa, Proxima
  AT THE GATES
  The Sixpounder
  The Dead Goats
  In Twilight’s Embrace
  Otwarcie bram: 18:30
  Start: 19:00

  Osoby, które kupiły bilety przez stronę progresja.com mogą do 30 kwietnia zwrócić bilety lub otrzymać zwrot różnicy w cenach biletów jeśli wybierają się na koncert do Proximy.

  Więcej >>

 • Grupa Man with a Mission wystąpi jako support przed koncertem Rise Against, który odbędzie się 10 czerwca w klubie Progresja w Warszawie. Zespół gra alternatywny pop, a jego znakiem rozpoznawczym są charakterystyczne maski.

  Więcej >>