Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • W Progresja Cafe są już dostępne bilety kolekcjonerskie na koncert Fisha. Można je kupować codziennie od 16:00 do 23:00.

  Więcej >>

 • W czerwcu odbyła się w Progresji prezentacja Meyer Sound, połączona ze szkoleniem, których organizatorem była firma Polsound.
  Prasa branżowa bardzo entuzjastycznie wypowiedziała się na temat nowego sprzętu, a my jako klub jesteśmy szczególnie dumni ponieważ, możemy poszczycić się nie tylko udanym wydarzeniem branżowym, ale i przede wszystkim najlepszym nagłośnieniem wśród polskich klubów.
  Zachęcamy do czytania relacji:
  http://www.realizator.pl/Tylko-w-realizator-pl/Meyer-Sound-Leopard-w-Klubie-Progresja.html

  Więcej >>

 • Niestety w związku z poważnymi problemami zdrowotnymi dwóch członków zespołu musimy odwołać wrześniowy koncert zespołu Blindead.
  Bilety można zwracać w punktach zakupu.

  Więcej >> • Z przykrością informujemy, że koncert zespołu Terror, który miał się odbyć 23 czerwca w Progresji został odwołany. Scott Vogel – wokalista Terror doznał kontuzji pleców i nie jedzie z zespołem w trasę. Po kilku dniach negocjacji z agencją organizatorzy wydarzenia podjęli decyzję o odwołaniu wtorkowego koncertu.
  Bilety można zwracać w miejscu zakupu (przypominamy, że przy zwrocie należy mieć paragon).

  Więcej >>


 • Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem zespołu Rise Against w klubie Progresja Music Zone, który odbędzie się 10 czerwca 2015 roku. 
   
  Otwarcie bram 
  Otwarcie bram klubu nastąpi o godzinie 19:00. Początek koncertu zaplanowany został o godzinie 20:30. Przed Rise Against wystąpią: Man With a Mission oraz zespół Offensywa.
   
  Parkingi przy klubie
  Najbliższy parking znajduje się przy centrum handlowym. Parking ten może pomieścić ponad 2000 samochodów – parking zewnętrzny jest bezpłatny.
   
  Dojazd
  Lokalizacja klubu Progresja Music Zone pozwala na szybki dojazd do miejsca koncertowego komunikacją miejską: autobusy nr 105, 184, 194, 197, 713, 716, 813, N42, N52 oraz tramwaje nr 8, 10, 26, 27. Klub jest oddalony o około 6,5 km od Dworca Centralnego.
   
  Zakup biletów w dniu koncertu 
  Będzie możliwość zakupienia biletów w klubie w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie – w kasie, od godziny 10:00. Ponadto bilety niemal do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju. 
   

  Więcej >>


 • Oficjalny komunikat Agencji Go-Ahead

  Zaplanowany na 16 czerwca warszawski występ zespołów Body Count oraz Suicidal Tendencies w ramach Rock In Summer został przeniesiony z Parku Sowińskiego do Klubu Progresja. Zakupione bilety zachowują ważność.

  Więcej >>


 • Offensywa_foto_mini

  OFFENSYWA to drugi zespół, który wystąpi jako support przed koncertem Rise Against w warszawskim klubie Progresja. Koncert amerykańskiej grupy odbędzie się 10 czerwca, a oprócz Offensywy w roli suportu pojawi się również japońska grupa Man with a Mission.

  Od kilku tygodni wiadomo już przed Rise Against zagra japońska grupa Man with a Mission. Nie będzie to jednak jedyny support. 10 czerwca w warszawskim klubie Progresja na scenie pojawi się także polski zespół OFFENSYWA.
  – To kapela o krótkim stażu, ale ma już na swoim koncie występy na największych polskich festiwalach. Regularnie grają także na dużych imprezach, które odbywają się poza granicami naszego kraju – charakteryzuje muzyków Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu Rise Against w Warszawie.

  Więcej >>