Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • Od dziś bilety na wybrane koncerty Progresji możecie kupować także przez nasz nowy system dystrybucji progresja.nuplays.pl. Jest to wygodny sposób zakupu zwłaszcza dla tych z Was, którym zależy na korzystaniu PayPala.

  Więcej >> • Już w połowie listopada brytyjska legenda hard rocka porwaca z trasą klubową po 3 letniej nieobecności w naszym kraju. Przedstawiamy supporty warszawskiego i krakowskiego koncertu.
  Z ogromna radością informujemy, że przed legendą hard rocka w Krakowie wystąpi formacja Kruk a koncert w Warszawie otworzy zespół Night Mistress.

  Więcej >> • Więcej >>

 • taxiwawa_mini

  Od dziś nie musicie już martwić się o to, żeby zamówić taksówkę po koncercie do domu lub długo czekać w weekendy aż ktoś po Was podjedzie! Pod Progresją w trakcie i po koncertach będą stały taksówki korporacji Taxi Wawa. Nie trzeba po nie dzwonić, są i czekają na Was.

  Więcej >>


 • Szanowni Państwo,

  mimo że Progresja Music Zone była w pełni przygotowana do organizacji koncertu Illusion / Afromental / Power Of Trinity / The Sixpounder / Coria, który miał się odbyć 9 października, organizator koncertu zdecydował się go odwołać.
  Oficjalny komunikat organizatora – Concert Agency One:

  Z przykrością pragniemy poinformować, że wydarzenia związane z Jesienną Trasą Koncertową się nie odbędą.
  Powodem odwołania koncertów jest naruszenie jednej z umów oraz wycofanie zgody na organizację imprezy masowej w zaplanowanym miejscu i terminie. Od wielu miesięcy, nasze starania by dopełnić wszystkich formalności oraz wszystkie nasze kroki podjęte w tym celu spełzły na niczym.
  Mimo usilnych starań, nie udało się znaleźć rozwiązania satysfakcjonującego wszystkie strony, które pozwoliłoby na realizację zaplanowanych wydarzeń na odpowiednim poziomie artystycznym oraz technicznym, więc podjęliśmy najtrudniejszą dla nas decyzję o odwołaniu Trasy. Dla każdego organizatora odwołanie planowanego od miesięcy wydarzenia jest niezwykle trudną decyzją . Do ostatniej chwili wspólnie z zespołem i managementem robiliśmy wszystko, żeby koncerty się odbyły. Jednak kłopoty przy realizacji jednego z wydarzeń uniemożliwiły przeprowadzenie kolejnych. Rozumiemy zawód i rozczarowanie publiczności, zespołów oraz ich fanów, a także wszystkich tych, którzy zaangażowali swój wysiłek i czas. Sami również jesteśmy głęboko zasmuceni. Bardzo wszystkich przepraszamy, jednak nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Wszystkich tych, którzy kupili bilety na koncerty, pragniemy zapewnić że decyzja o odwołaniu koncertów jest ostateczną, a zgodnie z regulaminem bileterni, zwrot kosztów za zakupione bilety nastąpi w przeciągu 30 dni od odwołania koncertu.

  Z poważaniem
  Prezes Spółki Concert Agency One
  M. Ejankowski

  Więcej >>

 • W związku z rozpoczęciem współpracy z Klubem Karuzela, niektóre z organizowanych przez Progresję koncertów będą odbywały się w sali na ul. Konarskiego 85. Pierwszym z koncertów, który się tam odbędzie jest przeniesiony z Progresji Music Zone (Fort Wola 22) koncert zespołu Gazpacho. Bilety kupione wcześniej zachowują ważność.

  Więcej >>

 • Xarah Dion

  Utalentowana Kanadyjka, multiintrumentalistka, miłośniczka mrocznych syntezatorowych brzmień, współpracowała m.in. z Mataną Roberts. Wspólnie z Marie Davidson tworzyła też grupę Les Momies de Palerme związaną z wytwórnią Constellation. Od dzieciństwa gra na pianinie oraz klawikordzie, czasem sięga też po gitarę, jednak na scenie korzysta przede wszystkim z kilku syntezatorów. Jej solowa płyta „Le Mal Necessaire” łączy brzmienia spod znaku minimal wave z industrialną surowością, okultystycznymi inspiracjami i punkowym „attitude”.

  Przypomnijmy, że 8 listopada Godspeed You! Black Emperor po raz pierwszy zagrają w Warszawie. Będzie to jedyny polski występ kultowej formacji. W klubie Progresja intensywnym dźwiękom towarzyszyć bedą fascynujące analogowe wizualizacje z taśm szpulowych i lampowych projektorów. Muzyka grupy, która w swej twórczości łączy eklektyzm post-rocka, potęgę epickiej muzyki gitarowej, śmiałość improwizacji i skupioną ekspresję nowej klasyki trafia do fanów z najróżniejszych zakątków dźwiękowego świata. Trzy gitary, dwie perkusje, dwa basy, wiolonczela i skrzypce sprawiają, że GY!BE na scenie potrafią zabrzmieć potężnie, a dynamiką nie ustępują mistrzom rockowego hałasu czy klasycznej orkiestrze. W 2010 roku zespół zaproszono do kuratorskiej opieki nad jedną z edycji cyklu All Tomorrow Parties, zaś trzy lata później Kanadyjczycy supportowali Nine Inch Nails. Wiosną tego roku ukazało się znakomite wydawnictwo grupy „Asunder, Sweet and Other Distress”, które krytycy zgodnie uznają za jeden z najciekawszych albumów 2015 roku.

  Więcej >>