Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • facebook-events-psiaki

  Od 9 listopada Progresja gra dla psiaków ze Schroniska w Korabiewicach, którym od 2013 roku opiekuje się Fundacja Viva! Akcja dla Zwierząt.

  Od poniedziałku 9.11 (koncert Fisha) podczas każdego koncertu aż do 20.12 (Nowe Sytuacje) znajdziecie przy kasie biletowej pudło, do którego będziecie mogli wrzucać karmę dla psów (najlepiej sucha), którą przekażemy na potrzeby schroniska.

  Obecnie w schronisku przebywa 200 psiaków. Dla każdego z nas to niewielki gest. Niech każda osoba, która pojawi się na koncercie na 500 osób przyniesie paczkę 400 g karmy to taki koncert nakarmi wszystkich podopiecznych w schronisku!
  Szczególnie zimą potrzebna jest Wasza pomoc! Pokażcie, że publiczność Progresji nie jest obojętna i nie zawiedzie!!!

  Szczególnie potrzebna jest karma dla starszych podopiecznych schroniska (karma dla seniora), ale przyjmujemy wszystkie rodzaje jakie im ofiarujecie.

  Na dzień dzisiejszy w schronisku przebywa: 200 psów, 20 koni, 8 świń, 4 krowy i 3 kozy.

  Krótka historia schroniska oraz opis obecnej działaności znajdziecie na stronie:
  http://www.schronisko.info.pl/
  oraz na profilu fb schroniska:
  https://www.facebook.com/Schronisko.w.Korabiewicach/timeline

  Więcej >>

 • Od dziś bilety na wybrane koncerty Progresji możecie kupować także przez nasz nowy system dystrybucji progresja.nuplays.pl. Jest to wygodny sposób zakupu zwłaszcza dla tych z Was, którym zależy na korzystaniu PayPala.

  Więcej >> • Już w połowie listopada brytyjska legenda hard rocka porwaca z trasą klubową po 3 letniej nieobecności w naszym kraju. Przedstawiamy supporty warszawskiego i krakowskiego koncertu.
  Z ogromna radością informujemy, że przed legendą hard rocka w Krakowie wystąpi formacja Kruk a koncert w Warszawie otworzy zespół Night Mistress.

  Więcej >> • Więcej >>

 • taxiwawa_mini

  Od dziś nie musicie już martwić się o to, żeby zamówić taksówkę po koncercie do domu lub długo czekać w weekendy aż ktoś po Was podjedzie! Pod Progresją w trakcie i po koncertach będą stały taksówki korporacji Taxi Wawa. Nie trzeba po nie dzwonić, są i czekają na Was.

  Więcej >>


 • Szanowni Państwo,

  mimo że Progresja Music Zone była w pełni przygotowana do organizacji koncertu Illusion / Afromental / Power Of Trinity / The Sixpounder / Coria, który miał się odbyć 9 października, organizator koncertu zdecydował się go odwołać.
  Oficjalny komunikat organizatora – Concert Agency One:

  Z przykrością pragniemy poinformować, że wydarzenia związane z Jesienną Trasą Koncertową się nie odbędą.
  Powodem odwołania koncertów jest naruszenie jednej z umów oraz wycofanie zgody na organizację imprezy masowej w zaplanowanym miejscu i terminie. Od wielu miesięcy, nasze starania by dopełnić wszystkich formalności oraz wszystkie nasze kroki podjęte w tym celu spełzły na niczym.
  Mimo usilnych starań, nie udało się znaleźć rozwiązania satysfakcjonującego wszystkie strony, które pozwoliłoby na realizację zaplanowanych wydarzeń na odpowiednim poziomie artystycznym oraz technicznym, więc podjęliśmy najtrudniejszą dla nas decyzję o odwołaniu Trasy. Dla każdego organizatora odwołanie planowanego od miesięcy wydarzenia jest niezwykle trudną decyzją . Do ostatniej chwili wspólnie z zespołem i managementem robiliśmy wszystko, żeby koncerty się odbyły. Jednak kłopoty przy realizacji jednego z wydarzeń uniemożliwiły przeprowadzenie kolejnych. Rozumiemy zawód i rozczarowanie publiczności, zespołów oraz ich fanów, a także wszystkich tych, którzy zaangażowali swój wysiłek i czas. Sami również jesteśmy głęboko zasmuceni. Bardzo wszystkich przepraszamy, jednak nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Wszystkich tych, którzy kupili bilety na koncerty, pragniemy zapewnić że decyzja o odwołaniu koncertów jest ostateczną, a zgodnie z regulaminem bileterni, zwrot kosztów za zakupione bilety nastąpi w przeciągu 30 dni od odwołania koncertu.

  Z poważaniem
  Prezes Spółki Concert Agency One
  M. Ejankowski

  Więcej >>

 • W związku z rozpoczęciem współpracy z Klubem Karuzela, niektóre z organizowanych przez Progresję koncertów będą odbywały się w sali na ul. Konarskiego 85. Pierwszym z koncertów, który się tam odbędzie jest przeniesiony z Progresji Music Zone (Fort Wola 22) koncert zespołu Gazpacho. Bilety kupione wcześniej zachowują ważność.

  Więcej >>