Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • 9 kwietnia Progresja Music Zone zaprasza na wyjątkowe muzyczne przeżycie. Karma to Burn pojawi się w Warszawie na jedynym koncercie w Polsce.

  Więcej >>

 • Tylko na stronie Progresji możesz zamówić bilet, który będzie jedyny w swoim rodzaju, bilet personalizowany, tylko dla Ciebie!

  Więcej >>

 • Koncert Collage w Progresji został nominowany przez Teraz Rock w kategorii koncert/trasa. Zachęcamy do głosowania.
  http://www.terazrock.pl/teraz-najlepsi.html

  Więcej >>

 • Szanowni Państwo,
  z przykrością informujemy, że przyczyn logistycznych koncert zespołu Dead Soul, który miał się odbyć w Progresja Music Zone 23 stycznia 2016 roku zostaje odwołany.
  Bilety podlegają zwrotom w punktach sprzedaży, gdzie zostały zakupione.

  Więcej >>


 • Z przykrością musimy poinformować, że obydwa polskie koncerty zespołu Editors zostają odwołane ze względu na problemy zdrowotne wokalisty. Wkrótce pojawi się oficjalne oświadczenie zespołu.
  Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
  Jednocześnie informujemy, że koncerty postaramy się przenieść na przyszły rok.
  Tomowi Smithowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

  Więcej >>


 • Zespoły zainteresowane zagraniem supportu przed Liv Kristine proszone są o kontakt na adres: klub@progresja.com i rafal@progresja.com.

  Więcej >>


 • bz_org

  Teraz na stronie BZWBK znajdziecie także nasze koncerty. Śledźcie i wygrywajcie!

  Wygraj wejściówki na wydarzenia niedostępne dla innych! Czy wiesz, że w ramach akcji ‪#‎wiecejmozliwosci‬ czeka na Ciebie wraz z osobą towarzyszącą bilet na koncert Deal Soul? Sprawdź na: http://bzwbk.pl/mozliwosci

  Więcej >>

 • Już w ten czwartek na koncercie CARCASS + Napalm Death, Obituary, Voivod w Warszawskiej Progresja Music Zone odbędzie się oficjalna premiera piwa Behemoth – Heretyk, wyprodukowanego przez Browar PERUN.
  Fani mocnej muzyki i piwa będą mieli także okazję spotkać się z zespołem Behemoth i wspólnie uczestniczyć zarówno w premierze jak i koncie! Meet & Greet z zespołem odbędzie się przed występem Napalm Death.
  Perun, Progresja Music Zone oraz Knockout Productions serdecznie zapraszają
  https://www.facebook.com/events/117487001918896/

  Więcej >>

 • facebook-events-psiaki

  Od 9 listopada Progresja gra dla psiaków ze Schroniska w Korabiewicach, którym od 2013 roku opiekuje się Fundacja Viva! Akcja dla Zwierząt.

  Od poniedziałku 9.11 (koncert Fisha) podczas każdego koncertu aż do 20.12 (Nowe Sytuacje) znajdziecie przy kasie biletowej pudło, do którego będziecie mogli wrzucać karmę dla psów (najlepiej sucha), którą przekażemy na potrzeby schroniska.

  Obecnie w schronisku przebywa 200 psiaków. Dla każdego z nas to niewielki gest. Niech każda osoba, która pojawi się na koncercie na 500 osób przyniesie paczkę 400 g karmy to taki koncert nakarmi wszystkich podopiecznych w schronisku!
  Szczególnie zimą potrzebna jest Wasza pomoc! Pokażcie, że publiczność Progresji nie jest obojętna i nie zawiedzie!!!

  Szczególnie potrzebna jest karma dla starszych podopiecznych schroniska (karma dla seniora), ale przyjmujemy wszystkie rodzaje jakie im ofiarujecie.

  Na dzień dzisiejszy w schronisku przebywa: 200 psów, 20 koni, 8 świń, 4 krowy i 3 kozy.

  Krótka historia schroniska oraz opis obecnej działaności znajdziecie na stronie:
  http://www.schronisko.info.pl/
  oraz na profilu fb schroniska:
  https://www.facebook.com/Schronisko.w.Korabiewicach/timeline

  Więcej >>