Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • spontap

  Możecie już śledzić nasze wydarzenia na nowej aplikacji Spontap. Zachęcamy do dołączania.

  Więcej >>

 • Rozpiska czasowa:
  18:00 – drzwi
  20:00 – SHED
  20:45 – MODERAT

  Przed koncertem
  Otwarcie bram przewidziane jest o godzinie 18:00. Rozpoczęcie koncertu o godz. 20:00. Bardzo prosimy o zaplanowanie sobie czasu w taki sposób, aby nie przychodzić do klubu “na ostatnią chwilę”.
  Prosimy również o przygotowanie swoich biletów już przed wejściem na koncert. Akceptujemy bilety w formie papierowej jak i elektronicznej – ważne jest przygotowanie biletu w taki sposób, aby można było sprawnie zeskanować kod kreskowy lub kod QR.
  Osoby, które nabyły bilety za pośrednictwem strony www.progresja.com, prosimy o ustawianie się w odrębnej kolejce (nasza służba informacyjna będzie informować Państwa przed wejściem do klubu, w której kolejce należy się ustawić). Te osoby prosimy o przygotowanie numeru rezerwacji biletu, który został przesłany do Państwa mailem w momencie potwierdzenia transakcji. Na tej podstawie będzie można odebrać swój bilet przy wejściu do klubu.
  Przypominamy, że każdy bilet uprawnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy.

  Więcej >>

 • Znamy support majowych koncertów CocoRosie w Polsce. Przed zespołem sióstr Casady wystąpi Sorne – ekscentryczny i utalentowany wokalista, kompozytor, artysta multimedialny.

  Więcej >>

 • 22 kwietnia Progresja otwarta będzie od godziny 18:00. Ponieważ koncert został bardzo szybko wyprzedany zachęcamy do wcześniejszego przybywania do klubu w celu uniknięcia kolejek. Na miejscu funkcjonuje świetnie zaopatrzony bar Progresja Cafe, więc na pewno nie będziecie się nudzić.

  Więcej >>

 • Jeśli wygrałeś bilet w Progresja Music Zone, nie możesz go odsprzedać!

  Więcej >>

 • UWAGA!
  Pierwsza promocyjna pula biletów na koncert The Waterboys już się wyprzedała. Od dziś bilety możecie kupić w cenie 169 zł (zwykły) i 172 zł (bilet kolekcjonerski). Bilety w tej cenie dostępne też do wyczerpania zapasów!

  Więcej >>

 • meet&greet

  Tylko przez stronę zespołu kupicie bilety na Meet&Greet.

  Więcej >>

 • Zamiast Wild Pig zagra Setheist

  Więcej >>


 • Piotrze, dziękujemy za spędzone z nami lata, za muzykę i przyjaźń.

  Więcej >>

 • Agencja Go-Ahead informuje o odwołaniu koncertu Editors. Bilety podlegają zwrotom.

  Więcej >>

 • 20% zniżki w Machinarium za pokazanie biletu kolekcjonerskiego na Helloween i Steve’a Rothery’ego.

  Więcej >>