Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • 23Gru2013

  Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie na Metalową Wigilię i wielki kredyt zaufania jakim obdarzyliście nas mimo pewnych niedogodności remontowych w nowej siedzibie Progresji. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Waszych oczekiwań.

  Przed nami styczeń a razem z nim kolejne koncerty. Na pierwszy ogień 9.01 VNV Nation poprzedzone występem DJ’a, a po koncercie szalone afterparty do rana z DJ Jamesem, który jest specjalistą od muzyki lat 80-tych i regularnie grywa na zlotach DM, na Śląsku oraz Endżi, która rozkręca Vampiriadę i Electrotherapy.

  Więcej >>

 • 15Gru2013

  Dziękujemy wszystkim, którzy wczorajszego wieczoru przyszli pożegnać Progresję na Kaliskiego 15A. Wspominaliśmy i bawiliśmy się z Wami świetnie. Nie smucimy się jednak, bo przecież widzimy się już 21 grudnia na Metalowej Wigilii w Forcie Wola 22, czyli w nowym większym miejscu! Do zobaczenia.

  Więcej >>

 • main_stage

  W sobotę 14 grudnia żegnamy się ze starą siedzibą Klubu Progresja. Dziękujemy Wam na wspólne lata wspaniałych koncertów i imprez po nich. Klasz ov the Sejtens zakończy pewien etap naszej działalności dlatego zapraszamy wszystkich na pożegnalną imprezę w siedzibie na Kaliskiego 15 A w sobotę. Będziemy wspominać, ale też planować to co nowe. Metalowa Wigilia rozpocznie nowy etap w Progresja Music Zone.

  Więcej >>

 • Sylwestrową zabawę rozkręcają:
  Cool for Cats czyli rock’n’roll w różnych odsłonach: grube diwy, anemiczni chłopcy z gitarami, uczesani Murzyni, grzeczne i mniej grzeczne dziewczynki, dziwne hałasy i psychodelicje. Inaczej rzecz ujmując: garaż/60’s pop/glam/soul + odrobina fantazji

  Więcej >>