Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • Zespół Lecter odwołuje czwartkowy koncert w Progresja Music Zone z powodu kontuzji jednego z członków zespołu.

  Więcej >>

 • Szukamy zespołu, który byłby chętny zagrać przed Gorguts 15 czerwca. Prosimy o kontakt na mail klub@progresja.com

  Więcej >>

 • lecter-wydostac-front-webAlbum „Wydostać” do drugie, tym razem w całości polskojęzyczne wydawnictwo opolskiej formacji Lecter.
  Materiał powstawał między październikiem a grudniem 2013, w studiu Strobo. Realizacją nagrania zajęli się Roman Bereźnicki i Grzegorz Fijałkowski. Między lutym a kwietniem 2014, miks i mastering wykonał Jarosław Toifl.

  Więcej >>

 • Zespół Flotsam & Jetsam odwołuje trasę koncertową. Koncert w Progresja Music Zone zostanie przełożony na późniejszy termin.

  Więcej >>

 • Progresja Music Zone organizuje także imprezy zamknięte.
  Zapewniamy kompleksową obsługę, catering oraz oprawę muzyczną w razie potrzeby. Jedną z kameralnych imprez zamkniętych mieliśmy niedawno w Progresja Cafe.

  Więcej >>

 • Oto 16 zespołów, które podczas ośmiu koncertów eliminacyjnych, wywalczyły sobie awans do ćwierćfinałów:

  Więcej >>

 • mostProgresja Music Zone i Fundacja Żywy Most serdecznie zapraszają na koncert otwarty pt. „MUZYCZNY DIALOG” prezentujący wybrane utwory tradycyjnej i współczesnej muzyki izraelskiej, polskiej, bałkańskiej.

  Koncert odbywa się na zakończenie warsztatów dla młodych muzyków z renomowanego collegu muzycznego Rimon w Izraelu. Grupą muzyczną kieruje dr hab. Maria Pomianowska.

  Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny

  Więcej >>

 • „Wszyscy fani Ultravox oraz muzyki z lat 80 spotykają się 17/05/2014 w Warszawie na jedynym koncercie legendarnego wokalisty!”

  Midge Ure, ikona muzyki new romantic oraz nowej fali lat 80 wystąpi w sobotę 17 maja 2014 w nowej siedzibie klubu Progresja Music Zone na warszawskiej Woli.
  Będzie to pierwszy „elektryczny” koncert Artysty wraz z zespołem w naszym kraju!

  Więcej >>

 • Nie ukrywam ze z wielkim żalem i niestety wściekłością na nieodpowiedzialność kilku osób oraz reprezentowanych przez nie firm i instytucji informujemy, że trasa koncertowa ROCK FOR CHILDREN zostaje definitywnie odwołana. Niestety, obietnice i co najgorsze zawarte porozumienia i umowy nie dla wszystkich są wiążące. Kilka miesięcy ciężkiej pracy wielu osób, zaangażowanie środków poszło na marne. Mówiąc wprost: sponsorzy trasy, bez których przedsięwzięcie nie miało szans powodzenia w ostatniej chwili odmówili przelania środków na sfinansowanie trasy, mimo iż jeszcze w piątek deklarowali dokonanie przelewów w dniu 28 kwietnia br. Analizując rozmowy dzisiejsze śmiem twierdzić, iż decyzje te mają wymiar inny niż tylko finansowy.

  Więcej >>

 • Szanowni Państwo,
  z przykrością informujemy, że koncert zespołu Flapjack (26.04 Noise Stage) zostaje odwołany z przyczyn technicznych.
  O nowym terminie koncertu będziemy informowali.

  Więcej >>

 • 1Peter z @Kelthes Mini Guitars wykonuje ręcznie miniaturowe gitarki, wraz ze swoją kolekcją będzie obecny 25 i 26 kwietnia na Warsaw Prog Days, wpadnijcie obejrzeć te cuda i posłuchać dobrej muzyki!

  Więcej >>

 • 18Kwi2014

  Informujemy, że Progresja Cafe będzie zamknięta przez okres świąt Wielkanocy. Zapraszamy ponownie 22 kwietnia.

  Więcej >>