Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • 8.09.2014 odbyła się premiera teledysku do pierwszego singla TO NIE SEN zapowiadającego drugi album zespołu OBERSCHLESIEN. Grupa zagra 16.11.2014 w Progresji u boku zespołów:
  Skindred, Cała Góra Barwinków, Anti-Clone i KNoW.

  https://www.youtube.com/channel/UCK2SYN1AqMyYsJtfCV48Luw

  Bilety na koncert można kupić przez naszą stronę progresja.com/events/skindred-wielka-brytania.

  Więcej >>


 • Uwaga fani Led Apple!

  Wszyscy, którzy kupili i kupią bilety na sobotni koncert Led Apple mogą wejść na koncert z osobą towarzyszącą. Organizatorzy informują, że wszystkie bilety są dwuosobowe!

  Pozdrawiamy i zapraszamy
  PMZ

  Więcej >>

 • Uwaga,

  dobra wiadomość dla tych, którzy nie mają jeszcze biletów na VIXX, a wybierają się na koncert. Organizator postanowił wypuścić limitowaną serię biletów promocyjnych (normalnych) po 250 zł. Bilety te dostępne będą tylko przez stronę www.progresja.com. Kto pierwszy ten lepszy!

  PMZ

  Więcej >>

 • Szanowni Państwo,

  informujemy, że zespół Ozric Tentacles przesunął część europejskiej trasy na kwiecień 2015 roku. Jest to działanie związane z promocją nowej płyty zespołu. O nowej dacie koncertu poinformujemy jak tylko uzgodnimy ją z zespołem. Bilety można zwrócić w miejscu ich zakupu.

  Więcej >>

 • Szanowni fani wybierający się na koncert VIXX,

  pojawiają się coraz częściej zapytania dotyczące biletów. Ponieważ rejestracji biletowa na stronie agencji Azia Events jest imienna wielu z Was pyta czy to oznacza, że nie można tego biletu komuś przekazać np. w przypadku kiedy jedna osoba kupuje więcej niż jeden bilet lub jeśli np. rodzic kupuje bilet dla swojego dziecka. Organizator poinformował nas, że imię na bilecie można zmienić pisząc na adres: orga@aziaevents.com (po angielsku). Należy podać dane, na które zarejestrowano bilet i dane osoby, dla której bilet został przeznaczony.

  Pozdrawiamy,
  PMZ

  Więcej >>

 • Carcass4Carcass jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów nurtu muzyki ekstremalnej. Uważani są pionierów nurtu gore w death metalu i grindcorze oraz twórców melodyjnej odmiany death metalu (spopularyzowanej później przez zespoły z Goeteborga). Grupa rozpadła się w 1996 roku po wydaniu krążka o jakże proroczym tytule „Swansong” (Łabędzi śpiew), którego zawartość dość mocno kontrastowała z poprzednimi dokonaniami tria z Liverpoolu. Po jedenastu latach przerwy wznowili działalność, koncertową, zaś dokładnie rok przed datą warszawskiego występu Carcass poczęstował nas premierowym materiałem „Surgical Steel”. Kto pamięta ich występ na Metalmanii w 1993 roku będzie miał świetną okazję, aby przekonać się czy oparli się ‚zębowi czasu’. Zapraszamy!

  Więcej >>

 • Bilety na koncerty Agencji Go Ahead organizowane w Progresja Music Zone dostępne są już w Progresja Cafe.
  bilety

  Więcej >>

 • Szanowni Państwo,

  Z przykrością informujemy, że Agencja Azia Events poinformowała nas dzisiaj o tym, że europejska trasa MBLAQ została odwoła nie podając przy tym żadnego powodu.

  Więcej >>

 • Masz swój ulubiony film, który chcesz obejrzeć na dużym ekranie? A może nie zdążyłeś czegoś zobaczyć w kinie? Obejrzyj go w Progresja Cafe.

  Zapraszamy na wieczory filmowe w Progresja Cafe. Do końca wakacji we wtorki i czwartki (wolne od koncertów na Main Stage) będziemy pokazywać na dużym ekranie kultowe filmy, które uwielbiacie, a także te, o których może zapomnieliście.

  Nie zapominamy też o najmłodszych. Mamy dla Was propozycje niedziel rodzinnych z najlepszymi filmami dla dzieci. Repertuar będzie szeroki od klasyki Disneya po współczesne filmy takie jak Shrek i Roman Barbarzyńca.

  Na specjalnie założonej grupie na FB można przedkładać swoje propozycje filmowe, a także głosować na swoich faworytów na najbliższe seanse. Podczas jednego wieczoru (lub niedzielnego popołudnia) puszczane są 2 wybrane wcześniej przez widzów obrazy.

  Więcej >>

 • Zachęcamy do sięgnięcia po nowy numer Musick Magazine, który ukaże się pod koniec lipca 2014. Możecie tam znaleźć wywiad z Arch Enemy. Koncert u nas już 13.07

  Fragment wywiadu z Sharlee D’Angelo z Arch Enemy dla Musick Magazine w rozwinięciu. Cały, obszerny wywiad ukaże się w nowym numerze Musick Magazine pod koniec lipca.

  Więcej >>