Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • Drodzy fani k-popu!

  Doskonała wiadomość dla tych, którzy maja już bilety na Nu’est i smutna dla tych, którzy biletów nie zdążyli kupić.

  Koncert jest już wyprzedany! Sprzedaż została wstrzymana!

  Więcej >>

 • Szanowni Państwo,

  Z przykrością informujemy, że koncert zespołu Xandria został odwołany. Bilety można zwracać w bileteriach, w których zostały one zakupione.
  Z poważaniem
  PMZ

  Więcej >>


 • 30.11 o 17:30 w Progresja Cafe odbędzie się konferencja prasowa poświęcona wkładowi Progresji w polską muzykę na żywo oraz trasie koncertowej Tides From Nebula i Blindead. Zaproszeni goście opowiedzą o tym co łączy ich z historią Progresji, czemu jest to tak ważna marka na polskim rynku i dlaczego jest tutaj po prostu fajnie.

  Udział w niej wezmą:
  Marek „Prezes” Laskowski (Progresja Music Zone), Maciej Karbowski (Tides From Nebula), Patryk Zwoliński (Blindead). Konferencję poprowadzi Błażej Bryzgiel (Tok FM).

  IMG_9879-2_resize

  tfn

  IMG_1864

  Dziennikarzy zainteresowanych konferencją prasową prosimy o kontakt: promocja@progresja.com
  Po konferencji zapraszamy na lampkę wina i koncert.

  Więcej >>

 • 30 listopada warszawska Progresja obchodzi swoje 11. urodziny. Będą wspominki, spotkania z osobami, które tworzyły historię klubu, a także 2 wspaniałe koncerty zaprzyjaźnionych z nami zespołów: Tides From Nebula i Blindead.

  Hasło przewodnie imprezy: Music After All

  11 lat na rynku muzycznym, ponad 2000 koncertów zorganizowanych w Warszawie, 4 sceny: Main Stage, Noise Stage, Cafe i Hala Koło. Największe gwiazdy, najlepsze granie – takie rzeczy tylko w Progresji!!!

  Więcej >>

 • Uwaga, poszukujemy zespołów, które chciałyby zagrać support 13 listopada przed Speculum. Propozycje prosimy przesyłać na adres: klub@progresja.com

  Więcej >>

 • Szanowni Państwo,

  z powodu opóźnienia się wydania pływy „Zakazane piosenki” zespół przenosi koncert premierowy z 24.10 na 4.12. Bilety podlegają zwrotom lub zachowują ważność także 4.12.

  PMZ

  Więcej >>

 • 4 października redaktor Zbigniew Zegler polecał w swojej najnowszej audycji koncert Juno Reactor w Progresji.

  Więcej >>

 • Zawiadamiamy, iż koncert Ani Rusowicz planowany na 04/10/2014 zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora tj. Progresja Music Zone.
  Bilety będą zwracane w punktach sprzedaży.

  Więcej >>

 • Informacja od organizatora – GOOD MUSIC:
  W związku z nagłą i tragiczną śmiercią Andrea Marongiu, perkusisty Crystal Fighters, część występów, w tym zaplanowane koncerty w Polsce, zostają przeniesione na inne terminy w październiku. Uspokajamy i zapewniamy, że jesteśmy w stałym kontakcie z managementem, który otrzymał już propozycje nowych dat, a nowe terminy zostaną potwierdzone do końca tygodnia. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

  W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach solidaryzujemy się z zespołem, bliskimi i przyjaciółmi Andrea.

  Crystal Fighters! Czekamy na was! Do zobaczenia na koncertach w Polsce!

  Aktualizacja: koncert odbędzie się 23 października

  Więcej >>

 • Zespól będzie czekał na Was między godziną 18:30 – 19:30 w siedzibie Klubu na piętrze w Progresja Cafe.
  Będziemy mieli dla Was przygotowane specjalne pamiątkowe kartki pocztowe z Carcass na autografy. Oczywiście Muzycy z chęcią podpiszą się na wszystkich przyniesionych pamiątkach i płytach proszę się nie spóźnić! taka okazja może się już szybko nie powtórzyć.

  Zapraszamy,
  PMZ

  Więcej >>

 • Z radością donosimy, że 24.10 w Progresji zagra Kukiz i Piersi.

  Po 10 latach od wydania ‘Pirackiej płyty’, na przełomie września i października, ukaże się nowa płyta zespołu. ‘Zakazane piosenki’, bo o nich mowa, to mocne, gitarowe riffy doprawione ostrymi tekstami Pawła Kukiza. Materiał znajdujący się na płycie to powrót do charakterystycznego brzmienia zespołu.

  Więcej >>