Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • Drodzy miłośnicy Zacieraliów, bilety na koncerty wciąż są do nabycia na bramce Progresja Music Zone. Zapraszamy na pewno jeszcze kupicie bilety.

  Więcej >>


 • Drodzy goście,

  informujemy, że sprzedaż biletów na Sylwestra z Gorączką Sobotniej Nocy jest już zamknięta!
  Szczęśliwych posiadaczy biletów zapraszamy do wspólnej zabawy.

  Aktualizacja:
  Ponieważ wielu z Was ciągle dopytuje o Sylwestra z Gorączką Sobotniej Nocy postanowiliśmy wprowadzić bilet w cenie 80 PLN. Nie gwarantują one miejsca siedzącego, przekąski i alkohol do nabycia w barze. Liczba biletów ograniczona!

  Więcej >>

 • Jutrzejszy koncert Kukiza z Zespołem nie odbędzie się z powodu choroby artysty. O ewentualnym przełożeniu występu będziemy informować na bieżąco. Bilety podlegają zwrotom.

  Więcej >>


 • Popularna numetalowa grupa Hope, o której głośno było w ostatnim czasie choćby z uwagi na współpracę z Liroyem, przygotowuje się do wydania pierwszego oficjalnego albumu długogrającego. – Ta płyta, to właściwie trzynaście doskonałych singli – zapowiadają krążek muzycy. Oczekiwany debiut „da best of” zostanie wydany nakładem Fonografiki.

  Istniejący od 2006 roku Hope jest jednym z najpopularniejszych zespołów nurtu numetal/rapcore w Polsce, który zdążył już zyskać uznanie poza granicami naszego kraju, grając koncerty m.in. w Niemczech, Czechach, Rosji czy Japonii. Hope, póki co, ma na koncie mini-album „When the Patience Ends” z 2007 roku oraz wydaną w Japonii EP-kę „Join The Gang” z 2010. Nowy album „da best of” światło dzienne ujrzy 22 listopada.

  – Zawsze się zastanawiałem, dlaczego płyty wieńczące dokonania zespołów, czyli klasyczne ucinanie talonów nazywano „The best of…” – mówi Kroto, wokalista Hope. – Przecież każda płyta powinna być najlepszą z najlepszych. Dlatego nasza najnowsza płyta nazywa się „da best of” i to uczciwa nazwa, bo daliśmy z siebie to, co najlepsze, wszystko co w nas siedziało przez tyle lat. Ta płyta, to właściwie trzynaście doskonałych singli – dodaje.

  Album „da best of” powstawał w Izabelin Studio pod okiem Andrzeja Puczyńskiego całą obróbka oraz miksem zajął się Sebastian Włodarczyk z Alvernia Studios, który miał ogromny wpływ na brzmienie płyty poza wkładem samego zespołu. Mastering został wykonany przez Stephena Marcussena w Hollywood. Krążek zostanie wydany nakładem Fonografiki. – Cieszymy się, że Hope zdecydował się na współpracę z nami – komentuje Damian Ekman z Fonografiki. – Śledzę i cenię twórczość chłopaków niemal od początku ich istnienia. Jestem przekonany o tym, że debiut Hope będzie jednym z najważniejszych w tym roku wydawnictw na scenie numetalowej w Polsce. I mam nadzieję, że nie tylko w Polsce. – dodaje.

  Hope znany jest m.in. z bliskiej współpracy z Liroyem, w roku bieżącym zespół wystąpił na Polsat Sopot Festiwal, gdzie kultowy raper wykonał swoje największe hity lat 90′ w aranżacji Hope.

  Więcej >>

 • Progresja Cafe zaprasza dziennikarzy na konferencje prasowe z udziałem gwiazd sceny muzycznej. W najbliższym czasie odbędą się następujące spotkania:

  28.11 Konferencja prasowa zespołu Eluveitie (godz. 15:00)
  Udział wezmą wszyscy członkowie zespołu.
  Prowadzący: Karolina Karbownik (Rock Axxess)
  Informacje o koncercie: progresja.com/events/folk-fest-2014/

  29.11 Konferencja prasowa Ala Di Meoli (godz. 16:00)
  Udział weźmie: Al Di Meola
  Prowadzący: Marek Dusza (Rzeczpospolita)
  Informacje o koncercie: progresja.com/events/al-di-meola-usa-2/

  30.11 Konferencja prasowa z okazji 11. Urodzin Progresji (godz. 17:30)
  Udział wezmą: Marek „Prezes” Laskowski (Progresja Music Zone), Maciej Karbowski (Tides From Nebula), Patryk Zwoliński (Blindead)
  Prowadzący: Błażej Grygiel (TOK FM)
  Informacje o koncercie: progresja.com/events/tides-from-nebula-blindead/

  Po każdej konferencji odbędzie się także część mniej oficjalna, podczas której będzie można zadać kilka indywidualnych pytań artystom. Dziennikarzy obecnych na konferencjach zapraszamy także na koncerty.

  W celu uzyskania akredytacji prosimy o kontakt z Martą Górską: promocja@progresja.com

  Więcej >>

 • Agencja „Heart Of Rock” jako organizator polskiego koncertu w ramach trasy „Metal All Stars” przekazuje oficjalny komunikat organizatora europejskiej trasy „Metal All Stars”:

  W związku z zobowiązaniami niektórych artystów z line-upu Metal All Stars, które wyniknęły w ostatniej chwili, zmuszeni jesteśmy przełożyć europejskie koncerty od 28 listopada do 23 grudnia – na wiosnę 2015. Terminy nowej trasy zostaną ogłoszone wkrótce. Ze względu na to przesunięcie, planowane jest dodanie dodatkowych artystów aby uczynić line-up jeszcze bardziej METALOWYM w 2015! Już zakupione bilety i pakiety VIP Meet & Greet będą honorowane w nowych terminach. Więcej oficjalnych informacji będzie podawanych i dostępnych na stronie www.metalallstars.com i u lokalnych sprzedawców biletów.

  Agencja „Heart Of Rock” serdecznie przeprasza osoby które nabyły bilety oraz te osoby które zamierzały to uczynić. Niestety, na odwołanie grudniowego koncertu nie mieliśmy żadnego wpływu. Informujemy jednocześnie, że przeprowadzenie wiosennego koncertu „Metal All Stars” w Polsce, uzależnione będzie od zaproponowanego line-up artystów.

  Więcej >>

 • Zespół Speculum wystąpi podczas pierwszego dnia Zacieraliów 9.01 (koncert zespołu został przełożony z listopada).

  Wszystkie bilety zakupione na koncert listopadowy zachowują ważność.

  Więcej >>

 • 01Co może powstać z połączenia ośmiu chłopaków o odmiennych gustach, wychowanych na muzyce lat 90-tych, dorastających w Wielkopolsce?! Odpowiedź jest prosta – naprawdę niezły rozpierdol. Właśnie ruszyła przedsprzedaż „da best of” zespołu HOPE z Poznania – albumu, który z pewnością jest tym co najlepsze w chłopakach z miasta stukających się(osiołków) koziołków. Niby debiut, a jednak nie do końca, bowiem premierowy krążek „Join the Gang” został wydany oficjalnie jedynie w Japonii!

  Więcej >>

 • Już są! Kolekcjonerskie bilety na urodzinowy koncert Progresji dostępne przez naszą stronę oraz w Progresja Cafe.

  bilet01

  bilet02

  bilet03

  Więcej >>

 • Riddim Colony Sound to sound systemowe wcielenie wiodącego węgierskiego zespołu reggae Riddim Colony. Grupę założyli dwaj selektorzy Richie Dixon i Leslie2Long oraz wokalista i MC GRas. Grają wszystkie style: od klasycznego roots reggae i modern roots poprzez ragga i rubadub do old- i newschool dancehall a nawet soca, reggaeton, kuduro i inne karaibskie rodzaje muzyki wliczając w to nawet także hip hop i inne szalone mashup’y. Przygotujcie się na dużą dawkę dobrej zabawy jamajskiej z węgierską ekipą!

  Występ Riddim Colony Sound wspiera Węgierski Instytut Kultury w Warszawie

  Więcej >>