Progresja Cafe czynna tylko w czasie koncertów
Bilety do nabycia stacjonarnie w biurze Progresji oraz w trakcie koncertów w barze Progresja Cafe

Progresja to największe w Polsce założenie muzyczne. W jego ramach znajdują się trzy niezależne sceny oraz klubokawiarnia muzyczna.

Main Stage
Noise Stage
Progresja Cafe
 • Szanowni Państwo,

  z przykrością informujemy, że z powodu nagłego pogorszenia się stanu zdrowia jednego z muzyków oraz jego hospitalizacji dzisiejszy koncert zespołu Airbag zostaje odwołany. Jednocześnie informujemy, że bilety można zwracać w miejscu zakupu na podstawie paragonu.
  Pieniądze za bilety kupione przez stronę www.progresja.com będą zwracane od poniedziałku 6.02.2017 osobom, które nie zdecydują się zachować ich do chwili wyjaśnienia sytuacji czy koncert został definitywnie odwołany, czy też możliwe będzie zorganizowanie go ponownie w późniejszym terminie.
  W imieniu własnym oraz organizatorów -Agencji Rock Serwis przepraszamy za utrudnienia.

  Więcej >> • october_news

  Wiadomość od zespołu Riverside:

  Kochani,

  Na wstępie bardzo Wam dziękujemy za wsparcie i zainteresowanie naszą nową płytą „Eye of the Soundscape”. Mamy nadzieję, że nasza instrumentalna podróż przypadła Wam do gustu i spędzicie z tą muzyką wiele niezapomnianych chwil.

  Chcielibyśmy poinformować Was, że wznowiliśmy próby. Początki były ciężkie, ale powoli odnajdujemy się w nowej rzeczywistości. Nasze spotkania mają na celu przygotowanie się do specjalnego koncertu, w rocznicę śmierci Piotrka, który planujemy zagrać w sobotę 25 lutego 2017 roku w warszawskim klubie Progresja. Koncert będzie z udziałem zaprzyjaźnionych gitarzystów i innych gości. Już niedługo poinformujemy Was o dacie sprzedaży biletów oraz miejscach, gdzie będzie można je nabyć.

  A tymczasem dziękujemy jeszcze raz za pozytywny odzew i dobre słowa!

  Więcej informacji już niebawem.

  Więcej >>


 • nv_album

  Najnowszy album wspaniałych popowych stylistów Nouvelle Vague „I Could Be Happy” to kolejna elegancka i nieco sentymentalna podróż do lat 80. Na płycie znajdziemy znane piosenki alternatywnych klasyków z tamtych lat – The Cure, Cocteau Twins czy The Ramones, ale też świetne autorskie kompozycje. Paryski rebeliancki duch nabiera tu eleganckiego szyku lounge. Przypominamy, że z Nouvelle Vague niedawno współpracowała Ania Dąbrowska. Nowy krążek ukaże się 4 listopada, zaś 24.11 zespół będzie go promował na koncercie w klubie Progresja w Warszawie!

  Więcej >>

 • Już 20 czerwca w warszawskiej Progresji Steve Vai zagra specjalny koncert z okazji 25. rocznicy wydania albumu „Passion & Warfare”! Muzyk przygotował zaproszenie skierowane do polskich fanów:

  Pojawiają się już pierwsze, entuzjastyczne relacje z koncertów Steve’a Vaia na trasie Passion & Warfare 25th Anniversary Tour. 1 czerwca w Glasgow w hali O2 odbył się pierwszy występ amerykańskiego wirtuoza gitary w ramach jubileuszowego tournée.

  Spektakularne show otwiera wyświetlany na telebimach fragment filmu nawiązującego do najlepszych tradycji bluesa – „Crossroads”. Dzieło w reżyserii Waltera Hilla w towarzystwie utworów Vaia, takich jak „Bad Horsie”, „The Attitude Song”, „Gravity Storm” i „Whispering a Prayer” okazują się być idealną rozgrzewką przed niespełna dwuipółgodzinnym muzycznym spektaklem. Podczas głównej części koncertu nie zabrakło kompozycji zawartych na drugiej solowej płycie artysty „Passion & Warfare”, wydanej w 1990 roku – „Erotic Nightmares”, po raz pierwszy na żywo zagranego „Answers”, czy uwielbianego przez miłośników „For the Love of God”.

  Ważnym momentem koncertu jest część poświęcona dawnej współpracy Steve’a Vaia z Frankiem Zappą, amerykańskim muzykiem rockowym i jazzowym, który był dla Vaia autorytetem, ale i przyjacielem. W tej części można usłyszeć cover Zappy „Stevie’s Spanking” połączony z archiwalnym teledyskiem, w którym obaj muzycy dają popis swoich umiejętności oraz utwór „Build Me a Song”. Muzyk zaprasza wtedy na scenę także kilka osób z publiczności, by mogły współtworzyć wyjątkową sceniczną aurę i towarzyszyć mu aż do zakończenia występu.
  Spotkanie z muzyką Steve’a Vaia to niewątpliwie ogromna uczta dla fanów prawdziwego, gitarowego grania, a jego zmysłowe koncerty są tego potwierdzeniem.

  W sprzedaży ostatnie bilety!

  Więcej >>

 • 11 czerwca o godz. 16:00 w Progresja Cafe odbędzie się degustacja win pt. „Najlepsze wina na lato”. Nie tylko piwo nadaje się na gorące dni. Co pić i jak pić w czasie upałów? – opowiedzą specjaliści: Karolina Jabłońska i Marek Hertig z Niewinnych Degustacji.

  Czas trwania degustacji: 1,5 h

  Cena:
  40 zł z biletem zwykłym na Warsaw Prog Days V
  15 zł z biletem kolekcjonerskim

  Osoby z biletami personalizowanymi mają wstęp wolny.

  Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona prosimy zgłaszać udział wcześniej na promocja@progresja.com.

  Więcej >>